Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

"Weź zagłosuj"

W imieniu Obszaru Metropolitarnego Gdańsk, Gdynia, Sopot informujemy, że wystartował konkurs dla młodzieży "Weź zagłosuj" mający na celu zwiększenie frekwencji w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. Konkurs skierowany jest do osób w wieku 14-21 lat mieszkającej lub uczącej się na terenie Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot. Konkurs dobiega końca. Pozostało kilka dni na zgłoszenie. Zamknięcie konkursu w niedzielę, 26 maja.

Zachęć jak najwięcej osób do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 r. Weź udział w konkursie i wygraj dwa miesiące podróży po Europie z osobą towarzyszącą lub wycieczkę ze znajomymi do Brukseli.

Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot organizuje konkurs dla młodzieży „Weź zagłosuj” mający na celu zwiększenie frekwencji w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. Ideą konkursu jest spowodowanie zainteresowania młodych osób oraz ich rodzin i otoczenia udziałem w wyborach, zachęcenie do twórczej interpretacji znaczenia członkostwa Polski w Unii Europejskiej oraz pokazania korzyści wynikających z funkcjonowania we Wspólnocie Europejskiej – zarówno w małych gminach, jak i dużych miastach.

Uczestnik konkursu sam wybiera formę inicjatywy, którą może być: kampania w mediach społecznościowych, lub akcja przeprowadzona w “realu”, np. flash mob, debata, happening itp.

Inicjatywę można zgłosić do konkursu w dwóch kategoriach:
jako osoba indywidualna, w wieku 18 do 21 lat;
jako zespół złożony z 2 do 5 osób w wieku 14-21 lat.

Dla każdej kategorii przewidziano inne nagrody:

W kategorii “inicjatywa przygotowana przez osobę indywidualną”

- 3 równorzędne nagrody w postaci dwóch 2/3-miesięcznych biletów Interrail dla laureata/ laureatki oraz osoby towarzyszącej oraz stypendium na podróż w wysokości 5000,00 zł.

W kategorii “inicjatywa przygotowana przez zespół “

- 6 równorzędnych nagród w postaci 2 dniowego wyjazdu całego zwycięskiego zespołu do Parlamentu Europejskiego

Organizator przewiduje przyznanie nagrody dodatkowej bez kategorii w postaci wyjazdu do Warszawy- zwiedzanie Parlamentu RP.

 

Do udziału w konkursie zachęca Anja Rubik. Filmik promocyjny na profilu Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot na Facebooku: <link>

Wszystkie informacje o konkursie można znaleźć na stronie internetowej: <link> lub na portalu społecznościowym <link>. Zasady i warunki udziału w konkursie określone są w Regulaminie. Zgłoszenia można oddawać do dnia 28 maja  2019 r.

Data publikacji: 2019-05-15 10:23

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.