Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Dzień Przedszkolaka w oddziale przedszkolnym w Jeleniu

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, dlatego dzieci w oddziale przedszkolnym w Jeleniu  przy Szkole Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Piasecznie od samego rana obchodziły swoje Święto - Dzień Przedszkolaka, połączony z  uroczystym Pasowaniem na Przedszkolaka.

W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Zaraz po śniadaniu maluchy otrzymały słodką niespodziankę i dzieci zabawiły się w „konstruktorów”. Następnie piosenką okolicznościową z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci powitały Dyrektor Sylwię  Gottschalk, która złożyła wszystkim życzenia i uroczyście dokonała Pasowania na Przedszkolaka.

Dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, imienny medal wzorowego przedszkolaka oraz słodką czekoladę. Pani Sylwia przywiozła pięknie wykonane laurki z życzeniami od starszych kolegów ze szkoły. Dzieci z klasy V wraz z wychowawcą wykonały piniatę i wypełniły ją słodyczami. Rozbijanie piniaty było wielką atrakcją dla przedszkolaków.

Ten wyjątkowy dzień  dzieci spędziły w doskonałej, radosnej atmosferze. Nie zabrakło tańców i rozmaitych zabaw. Dzieci uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz  zmagały się z balonami, śpiewały piosenki.

Na koniec dnia miłą niespodziankę sprawił przedszkolakom Burmistrz Maciej Czarnecki, który przyjechał z życzeniami i smacznymi lizaczkami. Dzieci zaprosiły miłego gościa do sali i w podziękowaniu zaśpiewały piosenki.

Przedszkolaki z Jelenia serdecznie dziękują Panu Burmistrzowi Maciejowi Czarneckiemu, Pani Dyrektor Sylwii  Gottschalk oraz dzieciom szkolnym wraz z wychowawcami za miłą niespodziankę.

Uśmiechy dzieci i ich radość potwierdziły, że czuły się wyjątkowo.

Data publikacji: 2019-09-26 12:23
  • Dzień Przedszkolaka w Jeleniu
  • Dzień Przedszkolaka w Jeleniu
  • Dzień Przedszkolaka w Jeleniu
  • Dzień Przedszkolaka w Jeleniu
  • Dzień Przedszkolaka w Jeleniu
  • Dzień Przedszkolaka w Jeleniu

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.