Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu

W niedzielę, 13 października wzięliśmy udział w wyborach do Sejmu i Senatu RP. Frekwencja w kraju, wg danych Państwowej Komisji Wyborczej, wyniosła 48,03%. W województwie pomorskim wyniosła ona 32,28%, w powiecie tczewskim 25,53%. W gminie Gniew zanotowaliśmy 50,11% frekwencji, co oznacza że do urn wyborczych poszło 5 901 spośród 11 776 uprawnionych do głosowania mieszkańców. Jak głosowaliśmy?

OBWÓD NR 1
Gniew : ul. Pocztowa, Gdańska, Czyżewskiego, Staszica, Fryderyka Kapinosa, Drzymały

Spośród 744 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tej części miasta oddali 400 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 382 głosy na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - 51 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 25 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 131 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 55 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 60 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Jolantę Banach – 20 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 15 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 5 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 143 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Jarosława Wałęsę – 48 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 135 głosów
Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 247 głosów

OBWÓD NR 2
Gniew: ul. Kopernika

Spośród 773 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tej części miasta oddali 405 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 396 głosów ważnych na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 56 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 29 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 159 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 60 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 59 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 25 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 17 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 8 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 114 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Sławomira Neumanna – 39 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 179 głosów
Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 217 głosów

OBWÓD NR 3
Gniew: ul. Gniewskie Młyny, Leśna, Behrendta, Głowackiego, Konopnickiej, Ogrodowa, Fr. Czarnowskiego, Mieszka I, Krasickiego, Chałubińskiego, Parkowa

Spośród 710 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tej części miasta oddali 333 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 327 głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 34 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 12 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 121 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 69 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 59 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 22 głosy

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 24 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 9 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 101 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Jarosława Wałęsę – 39 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 128 głosów
Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 199 głosów

OBWÓD NR 4
Gniew: ul. Górny Podmur, Brzozowskiego, Dolny Podmur, Ks. Kursikowskiego, Fr Jakusz-Gostomskiego, Spichrzowa, Podwale, Kościuszki, Marszałka Piłsudskiego, Plac Grunwaldzki, Boczna, Pod Basztą, Rybacka, Rycerska, Sambora, Sobieskiego, Wiślana, Wodna, Zamkowa

Spośród 1111 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tej części miasta oddali 515 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 522 na kandydatów do Senetu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 59 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 30 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 247 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 109 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 47 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Jolantę Banach – 15 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 48 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 22 głosy

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 114 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Jarosława Wałęsę – 34 głosy

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 274 głosy

Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 248 głosów

OBWÓD NR 5
Gniew: Osiedle Witosa, Kremskiego, Sidorowicz, Popiełuszki, Nowaka, Kopczyńskiego

Spośród 808 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tej części miasta oddali 471 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 460 głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 44 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 10 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 221 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 94 głosy

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 49 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 14 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 19 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 6 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 138 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Jarosława Wałęsę – 52 głosy

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 222 głosów
Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 238 głosów

OBWÓD NR 6
Gniew: ul. Hallera, Jana Pawła II, Kusocińskiego, Partyzantów, Prymasa Wyszyńskiego, Przemysłowa, 27 Stycznia

Spośród 850 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tej części miasta oddali 451 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 447 głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 56 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 24 głosy

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 190 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 69 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 74 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 22 głosy

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 28 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 13 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 103 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Jarosława Wałęsę – 37 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 207 głosów
Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 240 głosów

OBWÓD NR 7
Sołectwo Jeleń

Spośród 427 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tego sołectwa oddali 204 ważne głosy na kandydatów do Sejmu i 207 ważnych głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 29 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Andrzeja Kobylarza – 7 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 110 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 45 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 17 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 5 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 17 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 8 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 31 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Sławomira Neumanna – 9 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 120 głosów
Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 87 głosów

OBWÓD NR 8
Sołectwo: Brody Pomorskie, Kursztyn (Kursztyn, Cierzpice), Szprudowo

Spośród 850 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tego sołectwa oddali 343 ważne głosy na kandydatów do Sejmu i 340 ważnych głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 46 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 18 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 179 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 80 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 31 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Jolantę Banach – 10 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 27 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 14 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 60 głosów
Najwięcej głosów, po równo, oddano na kandydatów Sławomira Neumanna  i Jarosława Wałęsę – po 14 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 205 głosów

Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 135 głosów

OBWÓD NR 9
Sołectwo: Ciepłe (Ciepłe, Kotło), Kuchnia, Polskie Gronowo, Wielkie Walichnowy

Spośród 926 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tego sołectwa oddali 382 ważne głosy na kandydatów do Sejmu i 381 ważnych głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 45 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 15 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 223 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 85 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 38 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Jolantę Banach – 11 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 21 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 7 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 55 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Mariusza Śledzia – 21 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 239 głosów

Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 142 głosy

OBWÓD NR 10
Sołectwo: Gogolewo, Piaseczno (Piaseczno, Piaseckie Pole)

Spośród 815 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tego sołectwa oddali 414 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 409 ważnych głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 61 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 19 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 206 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 73 głosy

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 49 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 17 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 24 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 5 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 74 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Sławomira Neumanna – 21 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 229 głosów

Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 180 głosów

OBWÓD NR 11
Sołectwo: Sołectwo: Widlice (Widlice, Dębiny, Dębowy Las),Opalenie (Opalenie, Pólko), Jaźwiska

Spośród 1112 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tego sołectwa oddali 548 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 542 ważne głosy na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 67 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 23 głosy

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 224 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 89 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 86 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 23 głosy

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 37 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 17 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 134 głosy
Najwięcej głosów, po równo, oddano na kandydatów Sławomira Neumanna i Jarosława Wałęsę – po 34 głosy

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 263 głosy
Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 279 głosów

OBWÓD NR 12
Sołectwo: Kolonia Ostrowicka (Kolonia Ostrowicka, Ostrowite, Stary Młyn, Dąbrówka), Pieniążkowo (Pieniążkowo, Włosienica), Półwieś

Spośród 1057 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tego sołectwa oddali 468 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 466 ważnych głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 39 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Andrzeja Kobylarza – 10 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 250 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 121 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 47 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 14 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 33 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 13 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 99 głosów
Najwięcej głosów, oddano na kandydata Sławomira Neumanna – 28 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 254 głosy

Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 212 głosów

OBWÓD NR 13
Sołectwo: Rakowiec (Rakowiec, Dębowo, Mała Karczma, Małe Wyręby, Rakówko, Wielkie Wyręby)

Spośród 529 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tego sołectwa oddali 234 ważne głosy na kandydatów do Sejmu i 230 ważnych głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 31 głosów
Najwięcej głosów, po równo, oddano na kandydatów: Andrzeja Kobylarza, Krzysztofa Trawickiego i Bartosza Weronieckiego – po 6 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 124 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 55 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 29 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 7 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 18 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 8 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 32 głosy
Najwięcej głosów, po równo, oddano na kandydatów Sławomira Neumanna i Piotra Adamowicza – po 8 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 134 głosy
Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 96 głosów

OBWÓD NR 14
Sołectwo: Nicponia

Spośród 550 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tego sołectwa oddali 285 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 278 ważnych głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 53 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 28 głosów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 117 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 45 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 38 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 12 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 22 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Michała Urbaniaka – 10 głosów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 55 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Jarosława Wałęsę – 19 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 125 głosów
Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 153 głosy

OBWÓD NR 15
Sołectwo Tymawa

Spośród 425 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy tego sołectwa oddali 276 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i 277 ważnych głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 49 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Bartosza Weronieckiego – 24 głosy

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 133 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 49 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 19 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydatkę Beatę Maciejewską – 10 głosów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 10 głosów
Najwięcej głosów, po równo, oddano na kandydatów: Michał Welka, Barnabę Pawełczaka, Emilię Adamowicz – po 2 głosy

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 65 głosów
Najwięcej głosów oddano na kandydata Jarosława Wałęsę – 25 głosów

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 146 głosów

Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 131 głosów

OBWÓD NR 16
Dom Pomocy Społecznej w Gniewie

Spośród 89 wyborców uprawnionych do głosowania, mieszkańcy DPS-u oddali 35 ważnych głosów na kandydatów do Sejmu i tyle samo ważnych głosów na kandydatów do Senatu.

Wybory do Sejmu
Komitet Wyborczy PSL – 8 głosów
Po 2 głosy oddano na kandydatów Marię Pawłowską i Leszka Kaczyńskiego.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 23 głosy
Najwięcej głosów oddano na kandydata Kacpra Płażyńskiego – 5 głosów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – 1 głos
Głos oddano na kandydata Edwarda Gwoździa

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość – 1 głos
Głos oddano na kandydatkę Monikę Wysokińską

Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 2 głosy
Po 1 głosie oddano na kandydatów Sławomira Neumanna i Ewę Lieder

Wybory do Senatu
Antoni Szymański Prawo i Sprawiedliwość – 23 głosy

Ryszard Świlski Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 12 głosów

Szczegółowe wyniki dostępne są TUTAJ.

Data publikacji: 2019-10-14 12:54

« wstecz

Polecamy

  • znajdź adres
  • Portal mapowy gminy
  • nivea
  • cag
  • Heliantus
  • Inwest-Kom
  • Zamek
  • GOS
  • Geoportal
  • GOM
  • FP
  • Starostwo
  • Pomorskie 2020
  • planer kulturalny
  • PCI
  • Drogi dla natury
  • Eko-inicjatywa
  • Biblioteka
  • Kampania antyazbestowa
  • Fundusze europejskie
  • Gospodarka odpadami
  • Dofinansowania z WFOŚ i GW
  • Parafia
  • Ostańce
  • pomorskietravel
  • mikroporady
  • gospel
  • karta dużej rodziny
  • veolia
  • rewitalizacja
  • lot kociewie

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

Kontakt
[obiekt mapy]
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.