Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Czas podsumowań: Sobieski Gniew – Junior B1

Po  podsumowaniu występów zespołu Junior D1 Keramzytu Szprudowo, tym razem czas na jedyny, juniorski zespół ligowy w barwach Sobieskiego Gniew – Junior B1. Podobnie, jak w przypadku Młodzików Keramzytu Szprudowo, szkoleniowcem Juniorów Sobieskiego jest Mateusz Watkowski. Drużyna występuje w rozgrywkach malborskiej grupy ligi Junior B1.

Do zmagań zgłosiło się zaledwie siedem drużyn, więc spotkań nie było za dużo, bo tylko sześć. Młodzi zawodnicy Sobieskiego aż pięciokrotnie schodzili z boiska zwycięsko. Jedyna przegrana, z malborską Pomezanią, kosztowała podopiecznych trenera Watkowskiego tytuł Mistrza Jesieni na rzecz właśnie swoich rywali z miasta położnego nad Nogatem. Różnica 1 punktu sprawia, iż losy 1. miejsca w rozgrywkach, prawdopodobnie, rozstrzygną się w wiosennym pojedynku pomiędzy Sobieskim i Pomezanią.

- Za rundę jesienną pochwalić trzeba cały zespół, bo pomimo braku takich warunków szkoleniowych jak mają w Starogardzie Gdańskim czy Malborku, jesteśmy drugi rok z rzędu w ligowej czołówce. Na szczególne wyróżnienie na pewno zasłużyli Mateusz Lewandowski, Sebastian Brzycki i Ksawier Rajkowski, którzy mieli blisko 100% frekwencji na zajęciach i zawsze zostawiali na boisku dużo zdrowia. Cieszy, że zespół ma charakter, czego najlepszym przykładem był mecz z Pogonią Prabuty, gdzie do 70 minuty przegrywaliśmy 1:3, by ostatecznie wygrać 4:3. Satysfakcją jest też fakt, iż na końcowym etapie szkolenia piłkarskiego, gdzie wyniki są już w pewnym stopniu istotne, potrafimy rywalizować o mistrzostwo swojej ligi.

Skład drużyny: Mateusz Alaburda, Igor Berenthal, Sebastian Brzycki, Adrian Chmielowiec, Mikołaj Ciepliński, Cezary Elmanowski, Paweł Gretkowski, Alan Hejnowski, Mateusz Kośminski, Wiktor Krzemiński, Patryk Kwiatkowski, Mateusz Lewandowski, Aleks Marmur, Jeremiasz Markiewicz, Mikołaj Niziołek, Jakub Pelcer, Ksawier Rajkowski, Maciej Sablewski, Filip Szczęch, Krzysztof Tobiański, Igor Tomaszewski, Igor Tomczyński

Data publikacji: 2019-12-12 13:00

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.