Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Komunikat Starosty Tczewskiego ws. porad prawnych

Starosta Tczewski informuje, że od 1 czerwca 2020 r. wznawia się udzielanie porad osobiście w trzech punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego działających na terenie powiatu tczewskiego. W dwóch punktach udzielanie porad nadal odbywać się będzie telefonicznie i z wykorzystaniem innych środków porozumiewania się na odległość.

Sposób umawiania i zapisy na porady nie ulegają zmianie:

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w pomieszczeniu, nie może być większa niż 1.

Wszyscy interesanci przebywający w budynku Starostwa Powiatowego w Tczewie zobowiązani są stosować się do wytycznych i zaleceń Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz innych przepisów obowiązujących w zakresie działań prewencyjnych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, w tym w szczególności:

  • zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jego części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego, jednakże odkrycie ust i nosa jest możliwe w przypadku konieczności identyfikacji lub weryfikacji tożsamości danej osoby,
  • dezynfekcji rąk lub posiadania rękawiczek jednorazowych,
  • zachowania co najmniej 2-metrowej odległości od innych osób.

Punkty udzielające porad osobiście oraz telefonicznie i z wykorzystaniem innych środków porozumiewania się na odległość:

  • Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i mediacji, 83-110 Tczew, ul. Piaskowa 2 (Starostwo Powiatowe w Tczewie), pokój nr 011 (parter budynku);
  • Punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i mediacji, 83-110 Tczew, ul. Piaskowa 2 (Starostwo Powiatowe w Tczewie), pokój nr 011 (parter budynku);
  • Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i mediacji, 83-110 Tczew, ul. Gdańska 17 (Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza Pasierba), pokój nr 29 (parter budynku).

Punkty udzielające wyłącznie porad telefonicznie i z wykorzystaniem innych środków porozumiewania się na odległość:

  • punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i mediacji w Pelplinie;
  • punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i mediacji w Gniewie.

W przypadku komunikacji za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość należy stosować wytyczne zawarte w Komunikacie nr 3 Starosty Tczewskiego z dnia 13.03.2020 r.

Wszystkie szczegóły dotyczące przywrócenia udzielania porad osobiście w  pozostałych punktach będą przedstawione w kolejnym komunikacie, który zostanie zamieszczony m.in. na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Tczewie oraz na stronach internetowych https://www.powiat.tczew.pl/ oraz https://bip.powiat.tczew.pl/aktualnosci-pp/.

Data publikacji: 2020-06-02 09:45

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.