Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Poziom wody w Wiśle nadal rośnie

Informujemy, że poziom wody w Wiśle nadal rośnie. Na wodowskazie w Korzeniewie o godz. 7:00 stan wody wynosił 542 cm, czyli o 56 cm więcej w stosunku do wczorajszego pomiaru. Prognozuje się dalszy wzrost poziomu wody. Stan ostrzegawczy dla gminy Gniew wynosi 610cm, stan alarmowy to 720 cm. W związku z powyższym mieszkańcy proszeni są o zachowanie ostrożności, zabezpieczenia zwierząt oraz własnego mienia, które narażone są na podtopienia.

Wyniki konkursu Działaj Lokalnie! Ponad 10 tys. zł dla inicjatyw z terenu Miasta i Gminy Gniew

Wczoraj, 30 czerwca odbyło się posiedzenie Komisji grantowej w ramach konkursu Działaj Lokalnie XI 2020. Decyzją Komisji z 21 złożonych wniosków, 15 zostało rekomendowanych do dofinansowania na łączną kwotę 62 000 złotych! Wśród grantobiorców nie zabrakło również naszych aktywistów. Gratulujemy!

Trwa modernizacja placu parkingowego przy ul. Kopernika 2

Trwają prace związane z modernizacja parkingu przy wspólnocie mieszkaniowej ul. Kopernika 2 w Gniewie. W ramach zadania na placu oraz drogach dojazdowych położona zostanie nowa nawierzchnia (kostka polbruk). Do dyspozycji mieszkańców zostanie także oddany wyremontowany śmietnik.

 

Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Miasta i Gminy Gniew

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew zaprasza na bezpłatne szkolenia umiejętności cyfrowych. Przyjdź na zajęcia, które pomogą w załatwianiu codziennych spraw przez Internet. W programie szkoleń między innymi korzystanie z popularnych serwisów kulturalnych i społecznościowych, kontrola dziecka w Internecie, finanse i transakcje w sieci czy tworzenie własnych stron internetowych. Udział w programie mogą wziąć osoby, które ukończyły 25 lat. Szczegóły na poniższych plakatach.

Stypendia, zasiłki szkolne oraz świadczenia Dobry Start w M-GOPS w Gniewie

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gniewie wypłaca stypendia oraz zasiłki szkolne dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Gniew, których dochód na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 528 zł. Wysokość dotacji za okres od stycznia 2020 r. do czerwca 2020 r. wyniosła 110 960 zł. Od 1 lipca można także składać wnioski o ustalenie prawa do świadczenia ,,Dobry Start” z tytułu rozpoczęcia 1 września 2020 r. kolejnego roku szkolnego 2020/2021. Szczegóły znajdą Państwo w ośrodku lub pod nr tel. 58 535 22 17.

Poziom wody w Wiśle - aktualizacja

Informujemy, że poziom wody w Wiśle wg wodowskazu w Korzeniewie wynosi dziś 513 cm. To o 29 cm mnie w stosunku do wczorajszego pomiaru. Choć odnotowano spadek, poziom wody jest wciąż dość wysoki. W związku z powyższym mieszkańcy proszeni są o zachowanie ostrożności, zabezpieczenia zwierząt oraz własnego mienia, które narażone są na podtopienia.

Lokalny Animator Sportu w GOSiR

Miło nam jest poinformować, że Gmina Gniew wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gniewie w ramach współpracy z Instytutem Sportu – Państwowym Instytutem Badawczym przystąpiła do realizacji programu „Lokalny Animator Sportu”. Łączna wartość środków, która pozostanie w gminie Gniew z tytułu przystąpienia do w/w programu to 21 500 zł.

Wakacyjne wycieczki z GOSiR

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej oferty wyjazdowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gniewie. 14 lipca zorganizowany zostanie wyjazd do parku rozrywki Funday w Tczewie, a 11 sierpnia odbędzie się wycieczka do Dinoparku w Malborku. Zapisy ruszają na tydzień przed wyjazdem. Szczegółowe informacje na plakatach. Ilość miejsc ograniczona.

Świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny i wnioski 500 +

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gniewie przypomina, że w tym roku nie trzeba składać kolejnego wniosku o przyznanie świadczenia wychowawczego w ramach programu „Rodzina 500+”. Wniosek złożony w ubiegłym roku, czyli w terminie od 1 lipca 2019 r., to świadczenia przyznane do końca maja 2021 r.

Program ochrony powietrza dla strefy pomorskiej

Zarząd Województwa Pomorskiego informuje o ponownym przystąpieniu do konsultacji społecznych Programu ochrony powietrza dla strefy pomorskiej, w której został przekroczony poziom dopuszczalny pyłu zawieszonego PM10 oraz poziom docelowy benzo(a)pirenu.

Ruszył nabór wniosków w programie „Moja Woda”

1 lipca 2020 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”. Do 5 000 zł dotacji mogą otrzymać właściciele domów jednorodzinnych na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe w zasięgu ręki.

Przetarg na dokończenie rozbudowy SP1 ogłoszony ponownie

Gmina Gniew ogłosiła kolejny przetarg na dokończenie rozpoczętej inwestycji na rozbudowę budynku Szkoły Podstawowej o salę gimnastyczną oraz część dydaktyczną z blokiem żywieniowym wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Termin składania ofert mija 15 lipca o godz. 12.00. Szczegóły w ogłoszeniu.

Plebiscyt na naipiękniej ukwiecone miasto

Ruszył 9 plebiscyt Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasta. Zdjęcia i filmy nadsyłać można do 2 sierpnia. Każdy chętny może zgłosić swoją miejscowość i zawalczyć o nagrody zarówno dla siebie i swojej jednostki. Aby to zrobić wystarczy wykonać 6 fotografii ukwiecenia swojej okolicy i przesłać je na adres konkurs@terra-pl.eu. Wśród nagród są nagrody rzeczowe o wartości kilku tysięcy złotych. Szczegóły znajdą Państwo TUTAJ.

Nagrody Burmistrza dla najlepszych uczniów

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew na zakończenie roku szkolnego nagrodził najlepszych absolwentów szkół podstawowych – uczniów 8 klas, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i wykazali wzorowe zachowanie. Na nagrodę wpływ miała nie tylko praca uczniów w minionym roku szkolnym, ale nauka we wszystkich latach szkoły podstawowej.

Koronawirus - aktualna sytuacja w powiecie tczewskim

Według danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie na dzień 1 lipca zakażonych koronawirusem w powiecie tczewskim jest 25 osób. Liczba poddanych kwarantannie domowej wynosi obecnie 156. Pod nadzorem epidemiologicznym są 23 osoby. 25 osób już wyzdrowiało.

Gniewska "jedynka" w nauczaniu zdalnym

Od połowy marca wszystkie polskie szkoły musiały zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Pandemia koronawirusa „odcięła” uczniów i nauczycieli od kontaktów na żywo w szkole i przeniosła proces nauczania do sieci internetowej. W trakcie tej jakże innej pracy, gniewskiej placówce udało się sprawnie organizować lekcje, realizować podstawę programową w nauczaniu zdalnym, ale również wspierać uczniów, pomagać im w rozwiązywaniu problemów oraz realizować ich pasje i zainteresowania.

Dotacje pozyskane przez M-GOPS

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gniewie w roku 2020 pozyskał środki w wysokości prawie 150 000 złotych na realizację działań z zakresy wsparcia mieszkańców miasta i gminy Gniew.

Woda w Wiśle opada

Informujemy, że poziom wody w Wiśle wg wodowskazu w Korzeniewie wynosi dziś 482 cm. To o 31 cm mniej w stosunku do wczorajszego pomiaru. Choć odnotowano spadek, poziom wody jest wciąż dość wysoki. W związku z powyższym mieszkańcy proszeni są o zachowanie ostrożności, zabezpieczenia zwierząt oraz własnego mienia, które narażone są na podtopienia.

Wakacyjne zajęcia sportowe z KS Sobieski Gniew

Klub Sportowy SOBIESKI Gniew zaprasza na nieodpłatne, otwarte zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, które prowadzone będą od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 12.00 na boisku Orlik w Gniewie. Organizatorzy zapewniają fachową opiekę trenera klubu i bezpieczne zajęcia realizowane zgodnie z procedurami COVID 19. Zajęcia realizowane są w ramach projektu współfinansowanego przez M-GOPS w Gniewie pt. „Bezpieczne wakacje z piłką”.

Wakacje z GOSiR

Zachęcamy do skorzystania z oferty wakacyjnej przygotowanej przez Gminny Ośrodek Sportu w Gniewie. Szczegóły na poniższych plakatach. Życzymy udanej zabawy!

Koronawirus - aktualna sytuacja w gminie Gniew i w powiecie tczewskim

Według danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie na dzień 5 lipca zakażonych koronawirusem w powiecie tczewskim jest 25 osób. Liczba poddanych kwarantannie domowej wynosi obecnie 175. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 27 osób. 25 osób już wyzdrowiało. W gminie Gniew na kwarantannie przebywają 2 osoby, jedna osoba jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Newsletter LGD "Wstęgi Kociewia"

Zachęcamy do przeczytania nowego newslettera Lokalnej Grupy Działania "Wstęga Kociewia". Zawarte w nim zostały wydarzenia, jakie podjęto w maju i czerwcu oraz informacje o wyborach wniosków ujętych w dofinansowaniach z ostatnich naborów. Szczegóły w załączniku.

XII spływ kajakowy Szlakiem Zamków Krzyżackich

W sobotę 25 lipca 2020 r. EkoCentrum Heliantus wraz z Tczewskim WOPR zaprasza wszystkich miłośników kajakarstwa na spływ Wisłą i Nogatem z Gniewu do Malborka. Organizatorzy zapewniają kajaki i wiosła, kapoki, opiekę ratowników. Koszt udziału w spływie wynosi 30 złotych. Szczegóły na plakacie.

Piłkarski festyn rodzinny

W sobotę, 4 lipca na boisku Orlik w Gniewie odbył się festyn rodzinny najmłodszych adeptów piłki nożnej roczników 2013-2015 i ich rodziców/opiekunów. W festynie uczestniczyli drużyna Gniewskich Orłów, drużyna DSPN Kwidzyn, trenerzy, wolontariusze, rodzice oraz przedstawiciele gniewskich klubów piłkarskich KS SOBIESKI GNIEW oraz KS MEWA GNIEW.

Brak wody we Włosienicy

W związku z awarią sieci wodociągowej, w poniedziałek 6 lipca, w godz. od 11.00 do 15.00 wystąpi przerwa w dostawie wody dla Włosienicy. Za utrudnienia przepraszamy.

Warsztaty „Łączymy pokolenia – wracamy do korzeni” ruszają w Gniewie!

Już 21 lipca w Gniewie rusza projekt „Łączymy pokolenia – wracamy do korzeni”. Cykl warsztatów otwiera praktyka w pracowni krawieckiej, gdzie młode mieszkanki miasta będą mogły pod okiem krawcowej oraz doświadczonych seniorek poznać tajniki krojenia i szycia. W czasie czterech spotkań dziewczynki uszyją sukienki na bal, które zaprezentują podczas corocznego Pochodu Księżniczek w sierpniu. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek 21 lipca o godz. 16.00 w siedzibie GOSiR w Gniewie. Warsztaty będą realizowane z zachowaniem wszelkich zaleceń GIS.

W Gniewie startują zajęcia dla dzieci i młodzieży „Wakacje z historią”

W te wakacje dzieci z miasta i gminy Gniew z pewnością nie będą się nudzić. W gminie przygotowano szereg różnorakich atrakcji. Już teraz można zapisywać się na warsztaty, jakich jeszcze nie było. „Wakacje z historią” to wyjątkowy cykl zajęć skierowanych do dzieci i młodzieży w wieku 7 – 15 lat. Oprócz tradycyjnych animacji i zajęć rekreacyjnych, uczestnicy będą mogli poznać tajniki sztuk i rzemiosł, które mają swoje korzenie przed wiekami.

Inauguracja Sezonu Siatkówki Plażowej Gniew 2020

W sobotę, 4 lipca na boiskach do siatkówki plażowej przy Hali Widowiskowo–Sportowej GOSiR w Gniewie odbył się Turniej Inaugurujący Sezon Rozgrywek Siatkówki Plażowej w Gniewie. Uroczystego otwarcia imprezy dokonała dyrektor ośrodka Beata Czaja - Osiak, która przywitała obecnych. Udział w turnieju wzięło 14 duetów z Kwidzyna, Susza, Nowego, Gdańska, Tczewa, Gdyni, Jabłonowa Pomorskiego, Polskiego Gronowa, Cierzpic, Tymawy, Jelenia, i Gniewu, które rozegrały swoje pojedynki systemem brazylijskim.

Wojskowe Mistrzostwa Świata przełożone

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie informuje, że 48 Wojskowe Mistrzostwa Świata (CISM) w Szermierce, które miały odbyć się w dniach od 7 do 14 września br. zostają przełożone na następny rok. O nowym terminie organizatorzy poinformują w późniejszym czasie.

6. Powiślańsko-Kociewski Rajd Rowerowy znów połączy regiony

Choć tegoroczne wakacje różnią się od poprzednich, warto spędzić ten czas aktywnie, przy okazji odkrywając zakątki Województwa Pomorskiego. Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE wraz z Partnerami: Miastem Kwidzyn oraz Gminą Gniew organizuje 6. Powiślańsko-Kociewski Rajd Rowerowy, który tradycyjnie przejedzie przez most Opalenie-Korzeniewo, który „przekracza granice, łączy regiony”.

Pętla szycia dla lepszego życia

Dobiega końca projekt "Pętla szycia dla lepszego życia", realizowany w ramach Programu Działaj Lokalnie Fundacji Pokolenia. Mieszkanki miasta i gminy Gniew we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gniewie szyją maseczki ochronne dla pracowników gminnych instytucji oraz indywidualnych mieszkańców. Pomaganie ma sens!

Działki gminne na sprzedaż

Gmina Gniew sprzedaje działki pod jednorodzinne budownictwo mieszkaniowe w Gniewie przy ul. Kapinosa i ul. Wyszyńskiego. Przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowych odbędzie się 27 lipca w Urzędzie Miasta i Gminy Gniew. Przystępujący do przetargu winni wnieść wadium w wysokości 10 proc. licytowanej ceny wywoławczej nieruchomości. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w ogłoszeniu o przetargu.

Dane dotyczące czynszów najmu lokali mieszkalnych

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 27 grudnia 2007 r. w sprawie określenia danych dotyczących czynszów najmu lokali mieszkalnych nienależących do publicznego zasobu mieszkaniowego, położonych na obszarze gminy lub jego części (Dz. U. z dnia 31 grudnia 2007 r., nr 250, poz. 1873) zarządcy nieruchomości powinni przekazywać dane dotyczące czynszów najmu lokali mieszkalnych nienależących do publicznego zasobu mieszkaniowego do Urzędu Miasta i Gminy w Gniewie.

Promesy dla gminnych OSP

Dzisiaj, 7 lipca, w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarszewach odbyło się uroczyste wręczenie dotacji celowych Marszałka Województwa Pomorskiego z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu sprzętu pożarniczego. Z terenu naszej gminy dofinansowanie otrzymały jednostki: OSP Gniew (3 000 zł na zakup umundurowania specjalnego), OSP Gogolewo (400 zł na zakup umundurowania wyjściowego) oraz OSP Rakowiec (2050 zł na zakup hełmów i butów bojowych). W uroczystości wręczenia promes uczestniczył burmistrz Maciej Czarnecki i komendant gminny Zarządu Miejsko-Gminnego Związku OSP Tadeusz Kordecki.

Ogłoszenie Burmistrza

Zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020r., poz. 65 ze zm.), Burmistrz Miasta i Gminy Gniew podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu 7 lipca 2020r., Zarządzeniem nr 98/20 zatwierdzono: „Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy w trybie przetargowym”, stanowiący załącznik nr 1 do w/w Zarządzenia.

Burmistrz podpisał kolejne umowy na demontaż, transport i unieszkodliwianie wyrobów azbestowych

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Maciej Czarnecki podpisał kolejne umowy na demontaż, transport i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest, na mocy których mieszkańcom gminy Gniew udzielono dotacji na realizację zadań w powyższym zakresie.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni przewiduje wystąpienie burzy oraz burzy z gradem w strefie nadmorskiej od 7 do 9 lipca. Oprócz burz wystąpić mogą opady deszczu od 10 do 15 mm i porywami wiatru do 70 km/h.

Rozpoznajesz te psy?

Od jakiegoś czasu w Piasecznie bez nadzoru opiekuna przechadzają się psy. Jeśli rozpoznają Państwo czworonogów i ich właścicieli prosimy o kontakt z Gminnym Centrum Reagowania w Gniewie pod nr tel. 58 535 22 88.

Tarcza antykryzysowa - wsparcie PUP dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie 7 lipca uruchomił nabór wniosków na jednorazową pożyczkę na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, statutowej organizacji pozarządowej lub podmiotowi, o którym mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Pożyczka udzielona może być do wysokości 5000 złotych.

Czwartki Poetyckie - w tym roku on-line

Większość wydarzeń odbywa się w tym roku nieco inaczej niż dotychczas. Również coroczne Czwartki Poetyckie, organizowane przez gniewską bibliotekę, odbędą się w wyjątkowej formie, bo elektronicznie, w sieci. Pierwszy taki czwartek pn. "Lato w pełni" już 9 lipca. Tematami kolejnych spotkań będą: "Humor w poezji", "Patriotyzm w poezji", "Kociewie w poezji" i Gadómy po naszamu". Start o godz.19.00 na stronie biblioteki w Gniewie.

Dodatek solidarnościowy

W ramach działań antykryzysowych weszły w życie przepisy, które wprowadzają nowe świadczenie – dodatek solidarnościowy. Mogą z niego skorzystać osoby, którym po 15 marca 2020 r., w następstwie COVID-19, pracodawca wypowiedział umowę o pracę lub ich umowa wygasła. Dodatek solidarnościowy w wysokości 1400 zł przysługuje od 1 czerwca, maksymalnie przez 3 miesiące. Dodatek solidarnościowy wypłaca ZUS.

„Piękne Miasto Gniew 2020”

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Informuje o rozpoczęciu ósmej edycji konkursu pod nazwą „Piękne Miasto Gniew 2020” mającego na celu wyróżnienie mieszkańców naszego miasta, którzy dbają o estetykę otaczającej ich przestrzeni. Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza nr 99/20 z dnia 7 lipca 2020 r. tegoroczny konkurs odbędzie się w następujących kategoriach: „ogródki przy domkach jednorodzinnych”, „ogródki przy blokach wielorodzinnych”, „ogródki przy placówkach oświatowych, pawilonach handlowych, usługowych i innych”.

Telefon komórkowy znaleziony przed urzędem

Dzisiaj pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Gniewie, przed wejściem do budynku znaleźli telefon komórkowy. Właściciela zgubionego smartfona zapraszamy do kontaktu z Referatem Promocji i Informacji, w którym to można odebrać przedmiot (tel. 58 535 40 21). Zgłaszający przed odebraniem zguby zobowiązany będzie do podania kilku znaków szczególnych telefonu i informacji. Zapraszamy po odbiór.

Promujemy młode talenty

Zdolna i aktywna młodzież to powód do dumy nie tylko dla rodziców. Talenty młodych mieszkańców gminy Gniew dostrzega i docenia również samorząd gminy Gniew. Wiersz Zosi Kopp-Ostrowskiej o naszym mieście zawisł niedawno na budynku urzędu miasta. Teraz zarówno każdy mieszkaniec, jak i turysta odwiedzający Gniew, może poznać mewę Gniewkę, tytułową bohaterkę utworu.

Dofinansowania dla OSP z terenu gminy Gniew

W 2020 roku jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Gniew ubiegały się o dofinansowania z różnych źródeł. Pozyskane środki pomogły jednostkom w realizacji wielu przedsięwzięć, w tym zakupu sprzętu ratowniczo-gaśniczego czy drobnych remontów w siedzibach OSP.

Dekada Misia Maciusia

W tym roku, 1 lipca Miś Maciuś obchodził swoje 10 urodziny. Z tej okazji proboszcz parafii św. Mikołaja w Gniewie ks. Zbigniew Rutkowski zorganizował urodzinowe przyjęcie gniewskiej maskotki, podczas którego odsłonięto także nowe elementy turystycznych atrakcji w mieście. Tego dnia przy ul. 27 Stycznia przy sklepie Ślizex-Market oficjalnie zamieszkał wróbel Wojciech.

Rekrutacja do ZSP w Gniewie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Henryka Mrossa w Gniewie prowadzi nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych na rok szkolny 2020/2021. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą placówki.

Przed nami II tura wyborów prezydenckich

Przed nami druga tura wyborów prezydenckich. Zmierzą się w niej kandydaci Andrzej Duda, walczący o reelekcję oraz Rafał Trzaskowski. Wszystkich mieszkańców zachęcamy do udziału w głosowaniu. Spełnijmy swój obywatelski obowiązek, dając wyraz naszej troski o losy Ojczyzny. Głosujmy odpowiedzialnie!

Botwa o wozy - II tura

Po raz kolejny Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji organizuje akcję "Bitwa o wozy". Wóz strażacki otrzyma gmina do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w II turze wyborów prezydenckich. O nowe wozy nie będzie się mogło ubiegać 16 gmin, które wygrały w ramach I edycji akcji. Powalczmy o frekwencję! Szczegóły nt. akcji znajdą Państwo TUTAJ.

Głosujmy bezpiecznie

W najbliższą niedzielę, 12 lipca pójdziemy do lokali wyborczych, by dokonać wybory Prezydenta RP na kolejną kadencję. Pamiętajmy o kilku ważnych zasadach obwiązujących w trakcie głosowania, aby zachować bezpieczeństwo własne oraz członków komisji wyborczych. Wchodząc do lokalu musimy zasłonić usta i nos maseczką, a po wejściu do obiektu zdezynfekować ręce. Pamiętajmy również o zachowaniu bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyniesienia własnego długopisu.

Trzy wioślarskie łodzie wpłyną do Gniewu

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie z okazji 100 rocznicy swojego istnienia wyruszyło na spływ wioślarski z Bydgoszczy do Gdańska. Pierwszy postój wioślarzy będzie miał miejsce w Grudziądzu, skąd w sobotę rano wyruszą, by zatrzymać się w Gniewie u podnóża gniewskiego zamku.

Możliwe wystąpienia burz

Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni prognozuje wystąpienie burz w województwie pomorskim z opadami deszczy do 10 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h.

Polecamy

 • nivea
 • znajdź adres
 • Portal mapowy gminy
 • cag
 • Heliantus
 • Inwest-Kom
 • Zamek
 • GOS
 • Geoportal
 • GOM
 • FP
 • Starostwo
 • Pomorskie 2020
 • planer kulturalny
 • PCI
 • Drogi dla natury
 • Eko-inicjatywa
 • Biblioteka
 • Kampania antyazbestowa
 • Fundusze europejskie
 • Gospodarka odpadami
 • Dofinansowania z WFOŚ i GW
 • Parafia
 • Ostańce
 • pomorskietravel
 • mikroporady
 • gospel
 • karta dużej rodziny
 • veolia
 • rewitalizacja
 • lot kociewie

Dofinansowanie

 • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

Kontakt
[obiekt mapy]
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.