Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Zawody wędkarskie o Puchar Skarbnika Koła PZW w Gniewie

W sobotę, 25 lipca na wodach jeziora w Pieniążkowie odbyły się zorganizowane przez Zarząd Koła PZW w Gniewie zawody spławikowe o Puchar Skarbnika Koła. W zawodach udział wzięli członkowie koła PZW w Gniewie, którzy ukończyli 65 rok życia oraz członkowie posiadający ulgi w opłatach z tytułu niepełnosprawności. Uczestników, którzy zgłosili chęć udziału w zawodach na miejsce rywalizacji zawiózł autokar. Po blisko czterogodzinnych zmaganiach, wyłoniono zwycięzców.

Najniższy stopień podium zajął kol. Władysław Grzyb, drugi był kol. Stanisław Łysko, a zwycięzcą wędkarskiej rywalizacji i zdobywcą wspaniałego pucharu ufundowanego przez skarbnika kol. Edwarda Siudę został kol. Adam Cybulski. Dzięki nieocenionemu wsparciu sklepu zoologiczno-wędkarskiego pani Grażyny wszyscy uczestnicy wędkarskich zmagań otrzymali drobny upominek w postaci zanęty wędkarskiej, a najlepsi tego dnia zawodnicy otrzymali wędkarskie upominki ufundowane przez Zarząd Koła PZW w Gniewie.

Na zakończenie prezes koła Michał Chrzanowski podziękował w imieniu członków Zarządu oraz wszystkich członków koła skarbnikowi kol. Edwardowi za dwadzieścia lat działalności w Zarządzie Koła oraz pracę społeczną na rzecz wędkarskiej braci. Prezes zapowiedział
również, że jeżeli sytuacja na to pozwoli, to w przyszłym roku zarząd również postara się zorganizować zawody w tej właśnie formie, jako wspólną integrację dla najstarszych członków koła.

Data publikacji: 2020-08-03 10:42
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.