Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Spławikowe zawody wędkarskie o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gniew

W sobotę, 5 września na wodach Jeziora Pieniążkowo odbyły się zawody spławikowe o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gniew, zorganizowane przez Zarząd gniewskiego koła PZW przy wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Gniew . Była to już szósta edycja tych zawodów. Pomimo niezbyt sprzyjającej prognozy pogody do rywalizacji przystąpiło 31 zawodników z terenu gminy.

Przy tak sporej grupie zainteresowanych organizatorzy postanowili podzielić łowisko na dwa sektory, tak aby większa ilość osób miała szansę zająć dobre miejsce w klasyfikacji. Po blisko czterogodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców sektorów oraz tryumfatorów klasyfikacji generalnej.

I tak: w sektorze A zwyciężył kol. Lech Czarra przed Leszkiem Grzyb, a trzeci był Marek Bober; w sektorze B najlepszym okazał się kol. Leszek Dorn, drugi był kol. Krzysztof Grzyb, a za nim kol. Stanisław Łysko. W klasyfikacji generalnej zawodów zwyciężył kol. Leszek Dorn, druga lokata przypadła kol. Lechowi Czarra, a najniższy stopień podium zajął kol. Krzysztof Grzyb.

Dla wszystkich którzy tego dnia pojawili się nad wodą w Pieniążkowie na zakończenie zawodów czekała przepyszna, gorąca grochówka z wkładką przygotowana przez Rastaurację "Zamkowa" w Gniewie.

Trzech najlepszych tego dnia zawodników otrzymało wspaniałe puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Gniew oraz wędkarskie upominki ufundowane przez Zarząd Koła PZW w Gniewie. Zwycięzcy sektorów, a także wszyscy uczestnicy otrzymali
również drobne nagrody oraz upominki w postaci gadżetów promujących nasze miasto, przekazane organizatorom przez Referat Promocji Urzędu Miasta i Gminy Gniew.

Niestety z powodu intensywnych opadów deszczu organizatorzy przenieśli ceremonię zakończenia zawodów w podcienia urzędu, gdzie w imieniu Burmistrza puchary oraz nagrody najlepszym tego dnia zawodnikom wręczyli prezes i wiceprezes gniewskiego koła.

W imieniu organizatorów i wszystkich uczestników prezes koła Michał Chrzanowski składa serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji przedsięwzięcia, wyrażając nadzieję, że w kolejnych latach uda się zorganizować następne edycje tych zawodów.

Data publikacji: 2020-09-09 09:39
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie
  • Zawody wędkarskie w Pieniążkowie

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.