Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Koronawirus - aktualna sytuacja w powiecie tczewskim

Według danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie na dzień 25 marca liczba osób zakażonych koronawirusem nie uległa zmianie, są to wciąż trzy osoby, u których testy wykazały wynik dodatni. O 4 osoby, zwiększyła się znowu liczba poddanych kwarantannie domowej. Jest ich obecnie 224 (wg stanu na dzień 24 marca było ich 220). Pozostających pod nadzorem epidemiologicznym jest 145 osób, czyli o 26 mniej niż 24 marca.

E-usługi zamiast wizyty w urzędzie skarbowym w Tczewie

Do 10 kwietnia, ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, ograniczony został dostęp do Urzędu Skarbowego w Tczewie. Podatki można rozliczyć na dwa sposoby: on-line poprzez Twój e-PIT, e-Deklaracje, e-PUAP lub w urzędzie, poprzez wrzucenie deklaracji, pism, innych dokumentów do wystawionych urn. W tym przypadku bez potwierdzenia wpływu do urzędu.

Zostańmy w domach - w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych

Do soboty 11 kwietnia rząd wprowadził obostrzenia w zakresie przemieszczania się. Wydane zakazy nie dotyczą już tylko osób objętych kwarantanną, ale wszystkich nas, obywateli. W związku z wydanymi ograniczeniami, spowodowanymi zwiększającą się ilością osób zakażonych wirusem w Polsce, pojawia się wiele pytań i wątpliwości, co tak naprawdę możemy, a czego nie możemy robić. Zakaz dotyczy przemieszczenia się, ale jest kilka wyjątków. Zobaczcie zatem jakich.

17 mieszkańców naszej gminy w kwarantannie

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gniewie informuje, że z danych uzyskanych od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie, na dzień 24 marca liczba osób poddanych kwarantannie domowej na terenie gminy Gniew wynosi 17 osób. Dotyczy to osób, powracających zza granicy po 15 marca 2020 r. Prosimy mieszkańców o przestrzeganie zakazu wychodzenia z domu i dbanie o swoje zdrowie.

Koronawirus - aktualna sytuacja w powiecie tczewskim

Według informacji przekazanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tczewie na dzień 24 marca liczba osób zakażonych koronawirusem nie uległa zmianie, są to wciąż trzy osoby. O 19, zmalała liczba osób poddanych kwarantannie domowej. Jest ich obecnie 220 (wg stanu na dzień 23 marca było ich 239). Pozostających pod nadzorem epidemiologicznym jest 171 osób, czyli o 17 mniej niż 23 marca.

Koronawirus - ograniczenia w przemieszczaniu się

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował o wprowadzeniu ograniczenia w przemieszczaniu się, które dotyczyć mają każdego obywatela. To kolejne obostrzenia w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, które szef rządu ogłosił po posiedzeniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył tylko dojazdu do pracy i załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb, takich jak: zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi. Przemieszczać się będzie można jedynie w grupie do dwóch osób, pomijając rodziny. Szczegóły znajdą Państwo TUTAJ.

Policja sprawdza osoby objęte kwarantanną

Komendant Komisariatu Policji w Gniewie informuj, że w chwili obecnej na terenie miasta i gminy Gniew osób objętych kwarantanną domową zarejestrowanych jest 23. Funkcjonariusze codziennie kontrolują osoby poddane kwarantannie i w trosce o ich bezpieczeństwo pytają o to, czy nie potrzebują jakiejkolwiek pomocy.

Koronawirus -aktualny stan w powiecie tczewskim

Według informacji przekazanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tczewie na dzień 23 marca liczba osób zakażonych koronawirusem nie uległa zmianie, są to wciąż trzy osoby. Przybyło jednak osób poddanych kwarantannie domowej. Jest ich już 239 (wg stanu na dzień 22 marca było ich 229). Pozostających pod nadzorem epidemiologicznym jest 188 osób, czyli o jedną mniej niż 22 marca.

Zarządzenie Burmistrza

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew wydał zaktualizowane zarządzenie w sprawie wprowadzenia prewencyjnych zasad związanych ze stwierdzonymi przypadkami koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) na terenie Rzeczypospolitej Polskiej obowiązujących na terenie Gminy Gniew. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Porady prawne na odległość

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2, mając na uwadze komunikat Ministerstwa Sprawiedliwości, tymczasowo zawieszone zostały do odwołania osobiste porady we wszystkich punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, działających na terenie powiatu tczewskiego. Porady udzielanie są telefonicznie i z wykorzystaniem innych środków porozumiewania się na odległość. Szczegóły nt. bieżącej działalności punktów znajdą Państwo na stronie Starostwa Powiatowego w Tczewie.

Ulgi dla przedsiębiorców w związku z koronawirusem

Przedsiębiorcy, którzy z powodu epidemii koronawirusa mają problemy, by zapłacić bieżące składki lub należności, które wynikają z zawartej już z ZUS umowy o rozłożenie zadłużenia na raty bądź odroczenie terminu płatności, mogą skorzystać z uproszczonych form pomocy: odroczenia o 3 miesiące terminu płatności składek za okres od lutego do kwietnia 2020 r. lub zawieszenia na 3 miesiące realizacji umowy zawartej z ZUS. Szczegóły znajdą Państwo TUTAJ. Przypominamy, że gniewski samorząd również wyciąga pomocną dłoń do najemców i dzierżawców gminnych lokali użytkowych. O tej formie pomocy mogą przeczytać Państwo TUTAJ.

Stan epidemii w całym kraju

20 marca Minister Zdrowia wydał rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. To poważna sytuacja w kraju, której nie powinniśmy bagatelizować, dlatego wszystkich Państwa zachęcamy do zapoznania się z dokumentem i odpowiedzialnego stosowania jego zapisów.

Koronawirus - obecna sytuacja w gminie Gniew i powiecie tczewskim

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tczewie przekazał nam informację, że wg stanu na dzień 20 marca, w gminie Gniew 12 osób poddanych jest kwarantannie domowej, a 6 osób pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym. U żadnego z naszych mieszkańców nie stwierdzono zakażania wirusem SARS-CoV-2. W całym powiecie, wg stanu na dzień 22 marca, u 3 osób wynik testu na zakażenie wirusem dal wynik dodatni. 229 osób jest objętych domową kwarantanną, a 189 osób pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym.

Szkoły zamknięte do Wielkanocy

Z powodu wprowadzenia w Polsce stanu epidemii, żłobki, przedszkola i szkoły zostają zamknięte do świąt Wielkiej Nocy. Wszystko po to, aby zapobiegać dalszemu rozprzestrzenieniu się koronawirusa w kraju.

Podejrzany mieszkaniec gminy Gniew z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa

Pierwsza osoba w gminie Gniewie, u której stwierdzono podejrzenie zakażenia koronawirusem okazała się zdrowa. Wynik testu na SARS-CoV-2 dał wynik negatywny. – Potwierdzone informacje przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tczewie to dla nas bardzo dobra wiadomość, ale niech nie uśpi ona naszej czujności. Wciąż musimy uważać na to co robimy i w jakim otoczeniu przebywamy, oraz dbać o wzmożoną w tym czasie higienę – informuje burmistrz Maciej Czarnecki.

Będzie pomoc dla przedsiębiorców dotkniętych skutkami epidemii

Rząd przygotował program pomocy dla przedsiębiorców. Tzw. Tarcza Antykryzysowa ma być lekarstwem na dotkniętą epidemią koronawirusa polską gospodarkę. W założeniach programu przewidziane jest wsparcie zarówno dla pracowników, jak i mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jednym z nich jest przesunięcie podatków, bez obawy o dodatkowe opłaty i kary za zwłokę.

Jedna osoba zarażona koronawirusem w Powiecie Tczewskim

W środę, 18 marca w godzinach wieczornych Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tczewie podała do publicznej informacji, że w naszym powiecie stwierdzono jeden przypadek zakażenia koronawirusem. U chorego pacjenta, wykonane testy na stwierdzenie zachorowania na SARS-CoV-2, dały wynik dodatni. Jak informuje stacja 90 osób w naszym powiecie poddanych zostało już domowej kwarantannie. 188 osób pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym.

Nabożeństwa transmitowane na żywo

Parafia pw. św. Mikołaja w Gniewie wprowadziła transmisje na żywo nabożeństw, odprawianych w Kościele pw. św. Mikołaja w Gniewie. Ma to oczywiście związek z zagrożeniem epidemicznym oraz zachowaniem bezpieczeństwa parafian. Dlatego gorąco zachęcamy Państwa do domowej modlitwy w najbliższym czasie. Transmisje oglądać można na profilu parafii na portalu Facebook.

Uwaga na oszustów wykorzystujących sytuację epidemiczną w kraju

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tczewie informuje, że pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej nie odwiedzają prywatnych mieszkań w celu przeprowadzenia ich dezynfekcji. Pracownicy, którzy mogą mieć kontakt osobisty z mieszkańcami powinny wylegitymować się legitymacją służbową, nie są ubrani w uniformy ani inny strój roboczy. Apelujemy o ostrożność.

Targowisko miejskie nie odbędzie się

W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego w kraju, zważając na ogólne zalecenia i mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców gminy Gniew, informujemy, że w najbliższą sobotę, 21 marca targowisko miejskie zostaje odwołane.

Komunikat organizacyjny w związku z zagrożeniem epidemicznym

Od 16 marca  Urząd Stanu Cywilnego w Gniewie działa w ograniczonym dostępie dla interesantów. Obecnie nie ma możliwości, aby zaplanowane wcześniej uroczystości zawarcia związku małżeńskiego zostały odwołane „odgórnie”. Taką decyzję może podjąć wyłącznie para młoda. Jednak uroczystości zawarcia małżeństwa ograniczamy do uczestnictwa Pary Młodej, świadków i osoby rejestrującej wydarzenie.

Zwierzęta domowe, a koronawirus - czy jest się czego obawiać?

Aktualna sytuacja zagrożenia epidemią koronawirusa zmusza nas do ograniczania swojej aktywności oraz odpowiedzialnego zachowania w sytuacji zarażenia. Zwłaszcza osoby objęte kwarantanną powinny ściśle stosować się do zaleceń i pozostać w domu przez zalecany okres 14 dni. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zrezygnować z opieki nad naszymi pupilami. Musimy mieć świadomość że psy i koty nie są nosicielami wirusa, nie musimy się więc ich obawiać, a co gorsza pozbywać!

Przedsiębiorco - sprawy związane z CEIDG załatwisz online

Drodzy przedsiębiorcy! Od 16 marca 2020 r. ze względów bezpieczeństwa urzędników i interesantów praca Urzędu Miasta i Gminy w Gniewie jest ograniczona. W związku z tym zachęcamy Państwa do internetowej rejestracji działalności gospodarczej. Nie narażajmy zdrowia własnego i innych osób. Zostańmy w domu!

Koronawirus - pobierz plakaty informacyjne

Zachęcamy Państwa do pobrana plakatów i prowadzenia kampanii informacyjnej również w swoich firmach, a nawet domach. Materiały przygotowane przez Urząd Miasta i Gminy Gniew oraz Ministerstwo Zdrowia mają służyć lokalnej społeczności, prosimy zatem o chętne posiłkowanie się nimi i rozwieszanie ich w widocznych miejscach.

Komunikat Burmistrza do przedsiębiorców wynajmujących lokale gminne

Mając na uwadze trudną sytuację przedsiębiorców w branżach zagrożonych, w związku z ograniczeniami spowodowanymi przez koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19), Burmistrz Miasta i Gminy Gniew informuje, że przedsiębiorcy będący dzierżawcami lub najemcami nieruchomości będących własnością gminy Gniew, mogą zwrócić się z pisemną prośbą drogą elektroniczną o przesunięcie terminu płatności opłat z tytułu najmu lokalu użytkowego lub dzierżawy.

Zostańmy w domach - Burmistrz zorganizował pomoc dla osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew wychodząc naprzeciw osobom starszym, samotnym czy niepełnosprawnym, nieposiadającym opieki i wsparcia innych osób, w celu zapewnienia podstawowych produktów spożywczych czy leków, organizuje pomoc w dostarczeniu potrzebnych produktów do domu. Osoby chętne do skorzystania z pomocy proszone są o zgłoszenia do Gminnego Centrum Reagowania w Gniewie pod nr tel. 58 535 22 88 od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 14.00.

Koronawirus - rozpoznaj objawy

Gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem. To najbardziej powszechne objawy koronawirusa, który przenosi się drogą kropelkową lub przez skażone wydzieliną oddechową przedmioty i powierzchnie. Zobacz, jak ograniczyć ryzyko zakażenia.

Jubielusze odwołane

W związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemiologicznego i zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, jubileusze 60-lecia pożycia małżeńskiego, które miały odbyć się w piątek, 20 marca zostają odwołane. O nowym terminie spotkania Burmistrz poinformuje w późniejszym czasie.

Klasyfikacja wojskowa odwołana

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew zawiadamia, że wezwania, które zostały wysłane w sprawie stawiennictwa do kwalifikacji wojskowej tracą ważność zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej. W związku z powyższym prosi się, aby osoby, które otrzymały wezwania do stawienia się przed Powiatową Komisją Lekarską w Tczewie uważały  wezwania za nieważne.

Urząd zamknięty dla interesantów - powstał tymczasowy punkt obsługi klienta

W trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Gniew Burmistrz Miasta i Gminy Gniew informuje, że od poniedziałku, 16 marca bezwzględnie zostaje ograniczony bezpośredni kontakt Pracowników Urzędu Miasta i Gminy Gniew z Interesantami. Wszystkie sprawy urzędowe należy zgłaszać telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Numery alarmowe do Inspektoratu Sanitarnego w Tczewie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tczewie informuje, że z dniem 13.03.2020 r. uruchamia dodatkowy numer alarmowy, zatem będą funkcjonowały dwa numery alarmowe: 601 448 661 (dotychczasowy) oraz 603 561 349 (nowy).

Komunikat Dyrektora Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Gdańsku

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju od dnia 16 marca br. ulega zmianie organizacja pracy Krajowego Biura Wyborczego Delegatury w Gdańsku. Mając na uwadze zdrowie interesantów oraz pracowników prosi się o ograniczenie wizyt w delegaturze do niezbędnego minimum. Szczegóły w załączniku.

Komunikat Starosty Tczewskiego - PCPR nieczynne do końca marca

W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem SARS-CoV-2 i wynikającymi z tego tytułu zagrożeniami, szczególnie dla osób starszych i dzieci, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie uprzejmie informuje, iż z dniem 16 marca 2020 r. Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Tczewie zawiesza do 31 marca 2020 r. posiedzenia składów orzekających o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tczewie

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa SARS-Co V-2, mając na względzie bezpieczeństwo zdrowotne osób korzystających z targowisk znajdujących się na terenie powiatu tczewskiego, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tczewie przesyła poniższe informacje w w/w sprawie.

Burmistrz wydał zarządzenie w sprawie wprowadzenia prewencyjnych zasad związanych z koronawirusem

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew wydał zarządzenie w sprawie wprowadzenia prewencyjnych zasad związanych ze stwierdzonymi przypadkami koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) na terenie Rzeczypospolitej Polskiej obowiązujących na terenie Gminy Gniew. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem i przestrzegania jego zapisów.

Komunikat dyrektora gniewskiej biblioteki

Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gniewie w trosce o bezpieczeństwo Czytelników, jak i pracowników instytucji, zgodnie z zaleceniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Gniew, wprowadza działania profilaktyczne przeciw rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2. Z dniem 13 marca (piątek) wszystkie placówki sieci bibliotek publicznych na terenie Miasta i Gminy Gniew, zostają zamknięte dla czytelników i użytkowników do 25 marca br.

Targowisko miejskie odwołane

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zważając na ogólne zalecenia i mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców gminy Gniew w soboty 14 i 21 marca targowisko miejskie zostaje odwołane.

Zalecany telefoniczny i elektroniczny kontakt z urzędem

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa apeluje do mieszkańców, aby sprawy w budynkach administracji i użyteczności publicznej załatwiać w miarę możliwość telefonicznie, pocztą lub za pomocą platformy ePUAP. Tylko w szczególnych przypadkach sprawy należy załatwiać osobiście.

Rozporządzenie ws. czasowego zamknięcia szkół

Przedstawiamy rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Elektroniczny i telefoniczny kontakt z Urzędem Skarbowym

W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem Urząd Skarbowy w Tczewie zachęca do korzystania z usług elektronicznych oraz informacji telefonicznej. Szczegóły poniżej.

Koronawirus – zachowajmy ostrożność, ale nie popadajmy w panikę

W ostatnich dniach zapadło wiele ważnych decyzji ws. podjęcia działań prewencyjnych, chroniących społeczeństwo przed koronawirusem. Samorząd Gminy Gniew doskłada również wszelkich starań, aby w jak najlepszy sposób uchronić nas przed tym zagrożeniem. W środę, 11 marca w urzędzie miasta Burmistrz Miasta i Gminy Gniew spotkał się z kierownikami jednostek organizacyjnych gminy, instytucji i dyrektorami szkół, aby przekazać im najświeższe informacje dot. wirusa i zalecić szczególną ostrożność.

Koronawirus – burmistrz apeluje o szczególną ostrożność

W związku z Ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, decyzjami podjętymi przez rząd, a także w związku z komunikatem z posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego z dnia 11 marca, Burmistrz Miasta i Gminy Gniew apeluje do mieszkańców o rozwagę i zaleca szczególną ostrożność i dbałość o odporność i stan zdrowia.

Organizowanie i uczestnictwo w imprezach masowych, plenerowych i szkolnych

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce oraz odnosząc się do ustaleń po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, jakie odbyło się 8 marca 2020 roku, po dokonaniu analizy sytuacji epidemicznej związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, Główny Inspektor Sanitarny rekomenduje odwołanie wszystkich imprez masowych powyżej 1000 osób, organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych.

Szkoły zamknięte z powodu koronawirusa

Premier Mateusz Morawiecki poinformował dzisiaj o zamknięciu na okres dwóch tygodni wszystkich placówek oświatowych, a także szkół wyższych. Wydana została już także decyzja Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Z najważniejszymi i najbardziej aktualnymi informacjami w tym zakresie zapoznać się można w Serwisie Rzeczypospolitej Polskiej. Prosimy o postępowanie zgodnie z zaleceniami. W przedmiotowej sprawie będą wydawane kolejne komunikaty.

Koronawirus - ważne telefony

Przedstawiamy Państwu wykaz telefonów i adresów kontaktowych Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych województwa pomorskiego, czynnych całą dobę w sprawie koronawirusa. Infolinia NFZ w sprawie koronawirusa to 800 190 590. Zachęcamy do zapoznania się z wykazem telefonów.

Koronawirus na tapecie

Informujemy, że Burmistrz Miasta i Gminy Gniew uczestniczy w naradzie Powiatowego Zespół Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Tczewie. Spotkanie dot. koronawirusa. O jego wynikach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Koronawirus a podstawowa higiena

Zachęcamy do zapoznania się i wykorzystania plakatu wydanego przez Ministerstwo Zdrowia, dot. higieny osobistej, która ma ważny wpływ na zwalczanie i zapobieganie wystąpienia objawów chorobowych koronawirusa.

Kampania informacyjna dot. koronawirusa

Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Gdańsku informuje o trwającej kampanii edukacyjnej dedykowanej koronawirusowi. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Polecamy

 • znajdź adres
 • Portal mapowy gminy
 • nivea
 • cag
 • Heliantus
 • Inwest-Kom
 • Zamek
 • GOS
 • Geoportal
 • GOM
 • FP
 • Starostwo
 • Pomorskie 2020
 • planer kulturalny
 • PCI
 • Drogi dla natury
 • Eko-inicjatywa
 • Biblioteka
 • Kampania antyazbestowa
 • Fundusze europejskie
 • Gospodarka odpadami
 • Dofinansowania z WFOŚ i GW
 • Parafia
 • Ostańce
 • pomorskietravel
 • mikroporady
 • gospel
 • karta dużej rodziny
 • veolia
 • rewitalizacja
 • lot kociewie

Dofinansowanie

 • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

Kontakt
[obiekt mapy]
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.