Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Koronawirus – zachowajmy ostrożność, ale nie popadajmy w panikę

W ostatnich dniach zapadło wiele ważnych decyzji ws. podjęcia działań prewencyjnych, chroniących społeczeństwo przed koronawirusem. Samorząd Gminy Gniew doskłada również wszelkich starań, aby w jak najlepszy sposób uchronić nas przed tym zagrożeniem. W środę, 11 marca w urzędzie miasta Burmistrz Miasta i Gminy Gniew spotkał się z kierownikami jednostek organizacyjnych gminy, instytucji i dyrektorami szkół, aby przekazać im najświeższe informacje dot. wirusa i zalecić szczególną ostrożność.

Od samego początku rozprzestrzeniania się informacji o pojawieniu się koronawirusa w Polsce, Gmina Gniew podejmuje działania informacyjne, na bieżąco otrzymywane od Wojewody Pomorskiego, Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego czy Kuratorium Oświaty. - W szkołach przeprowadzona została kampania informacyjna, aby zarówno pracownicy placówek oświatowych jak i dzieci mieli dostęp do najważniejszych faktów, związanych z wirusem. Wszystkie placówki oświatowej stosują się do wydawanych zaleceń, zapewniając m.in. wymagane środki higieny osobistej – mówi burmistrz Maciej Czarnecki. – Spotkamy się dzisiaj nie tylko z dyrektorami szkół, przedszkoli i żłobków, które od jutra zostają tymczasowo zamknięte, ale również z kierownikami jednostek organizacyjnych gminy, aby im również przekazać ważne informacje dot. koronawirusa oraz uczulić na prawidłowe zachowania, mogące uchronić nas przed wystąpieniem choroby – kontynuuje włodarz.

O ważnych informacjach dot. wirusa i działań podejmowanych przez rząd Polski, jak i lokalny samorząd, będziemy informować Państwa na bieżąco.

Data publikacji: 2020-03-25 10:44
  • Spotkanie w gniewskim urzędzie dot. koronawirusa
  • Spotkanie w gniewskim urzędzie dot. koronawirusa
  • Spotkanie w gniewskim urzędzie dot. koronawirusa

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.