Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Modernizacja oświetlenia na terenie miasta i gminy Gniew

Trwa kompleksowa modernizacja oświetlenia ulicznego w mieście i na terenach wiejskich w gminie Gniew. Prace polegają na wymianie starych opraw, na nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Będzie widniej, bezpieczniej i efektowniej! Jako pierwsze, na warsztat wzięte zostało sołectwo Wielkie Walichnowy, w którym mieszkańcy już mogą cieszyć się z efektów inwestycji.

W ramach modernizacji wymienione zostały również stare słupy oświetleniowe w Gniewie, na całej długości ulicy Franciszka Czarnowskiego, przy parki miejskim, od sygnalizacji świetlnej aż do osiedla Tarasy Wierzycy.

Pomarańczową barwę światła już niedługo zastąpi biały odcień, dzięki czemu ulice w mieście i gminie zyskają nowy blask. Wszystkie punkty świetlne zmodernizowane mają zostać do końca czerwca.

- To bardzo ważna inwestycja w naszej gminie, która ma na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego i przechodniów. Dzięki inwestycji i wymianie lamp na nowoczesne oświetlenie LED, zmniejszymy również koszty zużycia energii elektrycznej, co przełoży się docelowo na wygenerowanie oszczędności. Inwestycja ta sprawi również, że nasze tereny będą wyglądać zdecydowanie bardziej atrakcyjnie, gdyż oświetli je nowoczesna biała barwa światła. Z niecierpliwością czekamy już na efekt końcowy – mówi burmistrz Maciej Czarnecki.

Data publikacji: 2021-04-28 14:15
  • Wymiana oświetlenia na lampy LED na Nizinie Walichnowskiej
  • Wymiana oświetlenia na lampy LED na Nizinie Walichnowskiej
  • Wymiana oświetlenia na lampy LED na Nizinie Walichnowskiej

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.