Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Inwestycja w rezerwatach Duże i Małe Wiosło walczy o miano modernizacji roku. Głosowanie trwa!

Rezerwaty przyrody Wiosło Małe i Wiosło Duże w gminie Gniew biorą udział w XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.", organizowanym przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego. Do 22 września można wziąć udział w internetowym głosowaniu na wybrany obiekt. Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie i oddania swojego głosu właśnie na inwestycję w gminie Gniew!

Aby oddać głos na inwestycję w rezerwatach w naszej gminie, należy wejść na stronę konkursu i zagłosować, podając swój adres e-mail, a następnie potwierdzając głos w nadesłanej w odpowiedzi wiadomości.

Inwestycja zrealizowana została w 2019 roku przez Nadleśnictwo Starogard, w ramach projektu pn. Ukierunkowanie ruchu turystycznego w celu ochrony cennych siedlisk przyrodniczych rezerwatów Wiosło Małe i Wiosło Duże. Obiekt do konkursu nominowany został w kategorii obiektów sportowych i rekreacji.

W skład komisji konkursowej weszli przedstawiciele: Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Głównego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, Instytutu Naukowego IBOA - Marszałka Województwa Pomorskiego, Politechniki Częstochowskiej, Białostockiej, Gdańskiej, Koszalińskiej, Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, Łódzkiej, Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, Śląskiej, Świętokrzyskiej, Wrocławskiej, Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, Uniwersytetu Opolskiego, Uniwersytetu Techniczno-Humanistycznego w Radomiu oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Wytypowani członkowie jury od 22 czerwca brali udział w wizytacji zgłoszonych do konkursu lokalizacji na terenie Polski. 19 sierpnia, podczas walnego zgromadzenia podsumowało czas kilkumiesięcznych wizji lokalnych. Teraz obiekty biorą udział w głosowaniu internetowym.

Data publikacji: 2021-09-09 09:11

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.