Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Kociewski przystanek w Kolonii Ostrowickiej

W centrum sołectwa Kolonia Ostrowicka stanęła nowa wiata przystankowa. Dzięki współpracy sołtys Doroty Kryszczuk z lokalnymi przedsiębiorcami i darczyńcami, którzy wsparli tę inicjatywę, we wsi stanął przystanek, opatrzony kociewskimi wzorami. Kolorowa wiata będzie nie tylko umilać czas czekającym na transport podróżnym, ale również przypominać im o naszym regionie. Gratulujemy pomysłu i jego realizacji!

Wiata przystankowa stanęła dzięki zaangażowaniu wielu osób i lokalnych firm. - Dzięki radnym Andrzejowi Lorbieckiemu i Bogumile Sondej wiatę przystankową dostaliśmy całkiem za darmo. Przewiozła i ustawiła ją firma Draw Robert Kryszczuk. Udało nam się także pozyskać kostkę brukową pod wiatę, a firma ROLMAG bezpłatnie dostarczyła nam piasek na jej ułożenie. Malowaniem kociewskich wzorów na przystanku zajęła się natomiast pani Elżbieta Ziółkowska. Sponsorem farb była firma Arkada, za co serdecznie dziękujemy – mówi sołtys Dorota Kryszczuk, która przyznaje, że to nie ostatni kociewski przystanek w sołectwie.

To nie ostatni kociewski przystanek w Kolonii Ostrowickiej. W czasie sprzyjającej pogody lub wiosną sołectwo zamierza odnowić wszystkie wiaty. - Nasz pomysł kociewskich wzorów zaczaruje całe sołectwo. Będzie kolorowo i regionalnie! – mówi Dorota Kryszczuk, dziękując wszystkim dobroczyńcom, którzy pomogli w realizacji inicjatywy.

Data publikacji: 2021-11-15 10:09
  • Przystanek Kolonia Ostrowicka
  • Przystanek Kolonia Ostrowicka
  • Przystanek Kolonia Ostrowicka
  • Przystanek Kolonia Ostrowicka

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.