Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Muzą w COVIDA – nowa płyta CMA już prawie gotowa!

Gniewscy muzycy zrzeszeni w Grupie Centrum Muzycznie Aktywnych od kilku miesięcy intensywnie pracują nad nową płytą, którą realizują w ramach projektu „Muzą w COVIDA”. Na horyzoncie jest bardzo ciekawy materiał dźwiękowy, prezentujący bogaty dorobek artystyczny młodych mieszkańców naszej gminy i nie tylko! Na płycie gościnnie wystąpił bowiem także zagraniczny skrzypek, który chętnie wziął udział w gniewskim projekcie.

Muzyczny album tworzony jest we współpracy ze wszystkimi osobami oraz zespołami wchodzącymi w skład nieformalnej grupy Centrum Muzycznie Aktywnych. W projekt włączyli się również działacze, którzy w przeszłości stanowili część szeroko pojętej gniewskiej sceny muzycznej i aktywnie udzielali się w życiu kulturalnym naszej społeczności, a także młodzież rozpoczynająca swoją muzyczną przygodę. Na płycie znajdą się zarówno mocniejsze aranżacje, jak i klasyczne kompozycje czy hip-hopowe utwory.

To materiał, na który czekamy z niecierpliwością! Ciężka praca muzyków, okupiona długimi godzinami prób i studyjnych nagrań, z pewnością przyniesie zamierzony sukces! Album jest efektem dobrej współpracy uzdolnionych gniewian, rozwijających swoje muzyczne pasje.

Zachęcamy Państwa do śledzenia działalności muzyków na nowym profilu Centrum Muzycznie Aktywnych w Gniewie na portalu Facebook (www.facebook.com/CentrumMuzycznieAktywnychGniew).

Projekt Muzą w COVIDA dofinansowany został w kwocie 5 000 złotych w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia oraz Gminę Gniew.

Data publikacji: 2021-12-16 08:37
  • Muzą w COVIDA
  • Muzą w COVIDA
  • Muzą w COVIDA
  • Muzą w COVIDA
  • Muzą w COVIDA
  • Muzą w COVIDA
  • Baner projektowy

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.