Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Keramzyt Szprudowo drugi w turnieju Champions Cup w Kwidzynie

Na zakończenie 2021 roku nasza drużyna udała się do Kwidzyna, gdzie wzięła udział w turnieju Champions Cup. W pierwszej fazie trafiła do grupy z EL Futbol Elbląg, Champions Kwidzyn oraz Santaną Wielki Klincz. Zawody rozpoczęły się znakomicie.

W pierwszym turnieju drużyna Keramzyt Szprudowo pokonała Elbląg 6:0! (Kamil, Adaś, Kacper). W drugim meczu nieznacznie uległa drużynie Champions Kwidzyn 1:2. (Adaś ).

Mecz z Santaną Wielki Klincz decydował więc o awansie do najlepszej czwórki turnieju. Chłopcy dzielnie walczyli i ostatecznie zwyciężyli 3:2 dzięki czemu uzyskali awans do półfinału. (Adaś, Kacper, Dylan). W spotkaniu półfinałowym drużyna musiała się zmierzyć z Olimpią Grudziądz. Mecz pełen emocji zakończył się bezbramkowym remisem, o końcowym wyniku decydowała seria rzutów karnych. Nasi zawodnicy zachowali więcej zimnej krwi i po bramkach Adasia, Wiktora oraz Dylana drużyna zwyciężyła z Olimpią i awansowała do finału!

- W ostatnim meczu naszym przeciwnikiem była drużyna GKSu Kowale. Ponownie byliśmy świadkami bardzo wyrównanego spotkania i po bezbramkowym remisie po raz kolejny o końcowym triumfie decydowały karne. Niestety tym razem bardziej skuteczni okazali się przeciwnicy i to oni zwyciężyli w zawodach. Po raz kolejny nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony i zajęła drugie miejsce w turnieju! Podczas ceremonii zakończenia turnieju poza nagrodami drużynowymi wręczono także wyróżnienia indywidualne. Wśród najlepszej piątki zawodników turnieju znalazł się szalejący w bramce Kuba Stolski! - mówi trener Sebastian Szymański

Skład drużyny:

Kuba Stolski, Adaś Matuszewski, Kamil Kinczewski, Wiktor Gryszkiewicz, Dylan Dworakowski, Kamil Kotowski, Kacper Jarczewski.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1 Kowale

2 KP Keramzyt Szprudowo

3 Olimpia Grudziądz

4 Santana Wielki Klincz

5 Champions Kwidzyn I

6 Sparta Rakowiec

7 Champions Kwidzyn II

8 EL Futbol Elbląg

 

Data publikacji: 2021-12-21 09:28
  • Keramzyt Szprudowo drugi w turnieju Champions Cup w...

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.