Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Spotkanie Opłatkowe w Opaleniu

W sobotę, 4 grudnia w Domu Kultury w Opaleniu odbyło się Spotkanie Opłatkowe dla Emerytów i Rencistów sołectw Opalenie i Widlice. Organizatorami spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich z Opalenia. Imprezę zaszczycili ksiądz proboszcz Waldemar Opłatkowski, Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Maciej Czarnecki, radny Dariusz Kowalewski, dyrektor ZS w Opaleniu Katarzyna Zander, sołtysi Andrzej Cejer i Tadeusz Głowiński.

W części  artystycznej zaprezentowali się zaproszeni goście: Teatr Cienia z Opalenia, który wystawił przepiękne Jasełka bożonarodzeniowe, Grupa kabaretowa Aktywni na Plus oraz Dzienny Dom Seniora + z Gniewu. Seniorzy z Gniewu zaprezentowali prozę i poezję kociewską oraz Wystawę Kociewską. Prace wykonane przez gości  zachwyciły wszystkich uczestników spotkania.

Na zakończenie Seniorzy otrzymali ,,mikołajkowe paczki” - ufundowane z funduszu sołectwa Opalenie i Widlic. Natomiast Burmistrz Miasta i Gminy Gniew przekazał prezent w postaci sprzętu nagłośniającego, który ma być wykorzystywany w organizacji imprez. Przy syto nastawionym stole płynęły kolędy śpiewane przez opaleńską scholę pod batutą Pani Elżbiety Struczyńskiej oraz gitarzystki Maję Kamińską i Nicolę Przygocką.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie imprezy. Dziękują sponsorowi Pani Dorocie i Panu Pawłowi Sekleckim oraz Ochotniczej Straży Pożarnej za transport.

Barbara Rajkowska

Data publikacji: 2021-12-22 12:44
  • Spotkanie Opłatkowe w Opaleniu
  • Spotkanie Opłatkowe w Opaleniu
  • Spotkanie Opłatkowe w Opaleniu

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.