Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Szlachetna paczka Gminy Gniew – warto pomagać!

Dzięki organizacji akcji Szlachetna Paczka w gminie Gniew, zainicjowanej przez burmistrza Macieja Czarneckiego, wiele osób potrzebujących mogło spędzić Święta Bożego Narodzenia trochę inaczej, w radości i spokoju, choć na chwilę zapominając o codziennych trudnościach. W akcję chętnie włączyli się gniewscy przedsiębiorcy oraz osoby prywatne, zasilając konto akcji kwotą ponad 13 000 złotych. Dziękujemy!

Dzięki wsparciu wielu osób jak i zakładów z terenu gminy Gniew, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia do rodzin i osób starszych i samotnych, potrzebujących wsparcia, dotarły wymarzone prezenty - m.in. pralki, lodówki, tablety, piekarnik, armatura czy drobny sprzęt AGD. Przekazane wsparcie rzeczowe poprawi warunki bytowe rodzin oraz zwyczajnie ułatwi codzienne funkcjonowanie. Wśród szlachetnych paczek nie zabrakło także artykułów spożywczych, w tym świątecznych upominków i słodkości, które umiliły ten wyjątkowy czas. W najbliższych dniach w ramach wsparcia zakupiony zostanie także opał dla nabardziej potrzebujących go mieszkańców.

- Święta to czas radości, a dzięki naszemu wspólnemu działaniu dla wielu mieszkańców naszej gminy tegoroczne święta z pewnością były wyjątkowe. Warto pomagać! Dziękujemy za okazane wsparcie finansowe! – podsumowuje akcję burmistrz Maciej Czarnecki.

Prezenty tuż przed wigilią, bo 23 grudnia, rozwiezione zostały do potrzebujących przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MURMEX", za co serdecznie dziękujemy!

Akcją koordynował Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gniewie oraz Stowarzyszenie Centrum Aktywnych - Gniew.

Szlachetną Paczkę w gminie Gniew wsparli: Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o., Alarmtech Polska Sp. z o.o., Zakład Produkcji Kruszyw w Gniewie, Hotel na Wzgórzu oraz prywatni mieszkańcy miasta i gminy Gniew.

Data publikacji: 2021-12-29 11:26

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.