Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Nowa płyta CMA już wydana!

Miło nam poinformować, że członkowie Centrum Muzycznie Aktywnych zakończyli projekt "Muzą w COVIDA". Jednym z efektów projektu jest nagrana płyta pt. "Muzyczny Gniew", która została nagrana w formie promocyjnej płyty CD. Ma ona za zadanie rozpowszechniać Centrum Muzycznie Aktywnych, Gminę Gniew oraz gniewską, alternatywną scenę muzyczną.

- Projekt miał na celu ożywienie oraz rozpowszechnianie lokalnej kultury w czasie epidemii. Dzięki działaniom, które zrealizowaliśmy, lokalna społeczność ma dostęp do kultury bez wychodzenia z domu. Ponadto dzięki działaniom online, pokazaniu szerszemu gronu odbiorców naszych przedsięwzięć stworzyliśmy miejsce, do którego młodzi ludzi chętnie przychodzą, by poszerzać swoje muzyczne horyzonty – mówią członkowie CMA.

Głównym celem projektu było nagranie długogrającego albumu CMA we współudziale ze wszystkimi osobami oraz zespołami, wchodzącymi w skład nieformalnej grupy Centrum Muzycznie Aktywnych. W projekt zaangażowali się również działacze, którzy w przeszłości stanowili część szeroko pojętej gniewskiej sceny muzycznej i aktywnie udzielali się w życiu kulturalnym naszej społeczności. Wzięli w nim także udział uczestnicy warsztatów muzycznych, z którymi wykonywaliśmy utwory projektowe CMA. Warsztaty organizowane były w celu przygotowania uczestników do tworzenia własnych kompozycji, ich aranżacji i umożliwienia im sprawniejszego nagrania ich twórczości.

Na profilu organizacji na portalu Facebook, każdego dnia prezentowany będzie jeden utwór, znajdujący się na wydanej przez CMA płycie. Zachęcamy do odsłuchów!

Zobaczcie także pierwszy WIDEOKLIP nagrany do utworu projektowego!

Projekt Muzą w COVIDA dofinansowany został w kwocie 5 000 złotych w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia oraz Gminę Gniew.

Data publikacji: 2022-01-20 14:48
  • Nowa płyta CMA
  • Baner projektowy

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.