Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Idę do Kina

Filmowa przygoda w Naszym mieście z BNP Paribas Idę do kina już w najbliższą niedzielę 27 lutego. W lutym – miesiącu zakochanych – przygoda na dużym ekranie nie zwalnia tempa. Największe kino objazdowe w kraju BNP Paribas Idę do kina kontynuuje swoją podróż przez Polskę pod hasłem #WELOVECINEMA. Na trasie kolejne miejscowości, w których na co dzień nie ma sali kinowej. 

Wyjątkowy repertuar filmowy

Czas spędzony z ukochaną osobą, rodziną czy przyjaciółmi i wspólne przeżywanie filmowych emocji, w oderwaniu od codziennych obowiązków, to świetny sposób na celebrowanie tego wyjątkowego czasu. Tym bardziej, że w repertuarze najgorętsze i najważniejsze premiery początku 2022 roku. „Skarb Mikołajka” to propozycja dla małych i dużych. W trzeciej odsłonie przygód tytułowy bohater wraca na duży ekran, by tym razem wraz z przyjaciółmi odnaleźć zaginiony skarb. Potrzebuje go, żeby... Tego dowiecie się już w kinie! W polskiej wersji językowej w rolach rodziców Mikołajka usłyszymy Maję Ostaszewską i Tomasza Kota. Rodzinnie warto się również wybrać na rozśpiewany film animowany „Sing 2”, który w polskich kinach obejrzało już prawie milion widzów. Czy miś koala Buster Moon wraz z ekipą spełnią swoje marzenie i wystąpią w teatrze Crystal? To zależy od legendy rocka – lwa Claya, któremu w wersji anglojęzycznej głosu użycza sam Bono, lider zespołu U2. Specjalnie z okazji miesiąca zakochanych na widzów czeka również komedia romantyczna „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, a w niej plejada gwiazd: Alicja Bachleda–Curuś, Michał Roznerski, Joanna Jarmołowicz, Maciej Zakościelny, Karolina Bruchnicka, Piotr Głowacki i Katarzyna Skrzynecka. Z kolei fani polskich komedii obejrzą kontynuację kultowej serii, którą pokochały miliony Polek i Polaków - „Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4”. Radykalna odmiana Wolańskiej, przeszkoda na drodze do szczęścia młodego Zawady, nieoczekiwana wizyta burząca spokój Piotrusia i Marlenki… Taka wybuchowa mieszanka zdarzeń, świetna obsada i wybitny humor dają gwarancję potężnej dawki śmiechu. W repertuarze wieczornym znalazł się „Gierek” - sfilmowane po raz pierwszy sekrety i tajemnice I sekretarza KC PZPR widziane oczami jego żony i matki, z przełomową historią Polski w tle. Barwna scenografia oraz wyjątkowa kreacja Miśka Koterskiego w roli tytułowej, u boku z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Więdłochą i Rafałem Zawieruchą to zaledwie kilka powodów, dla których warto pójść do kina. Miłośnicy mocnych wrażeń z pewnością wybiorą się do kina na „Krzyk”  - legendarny horror, który powraca w nowej odsłonie – i się nie zawiodą! Mogą bowiem liczyć na solidną dawkę strachu, ale i niezłą zabawę.

Sprawdź repertuar na www.idedokina.pl/repertuar

Kino w Twoim mieście

Staszów, Żagań, Ropczyce, Wschowa, Pińczów, Sędziszów, Siewierz, Strzelce Opolskie, Namysłów, Jawor, Wolsztyn, Biskupiec, Lubsko, Zbąszynek, Oborniki, Kłodawa, Glinojeck, Lidzbark, Brodnica, Gniew oraz Kartuzy – to miejscowości, w których do kina będzie można pójść w lutym. W dniu projekcji, od przedpołudnia do wieczora, odbędzie się pięć seansów - tak, aby każdy mógł wybrać porę dogodną dla siebie. Bilety, w cenie 18 zł normalny i 16 zł ulgowy, można w łatwy sposób kupić w dniu projekcji w kasie kina lub w przedsprzedaży przez stronę internetową - klikając w przycisk „Kup bilet” przy wybranym tytule wystarczy wpisać swój numer telefonu, na który przyjdzie SMS z cyfrowym biletem.

Sprawdź trasę na www.idedokina.pl/trasa_kina

BNP Paribas Idę do kina to projekt, który powstał z miłości do filmu. Ten unikatowy w skali Polski projekt kina objazdowego daje możliwość oglądania filmów na dużym ekranie mieszkańcom miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Do wakacji odbędzie się ponad 100 dni projekcyjnych i aż 500 seansów w ponad 50 miejscowościach. Atrakcyjny repertuar, z premierami i pokazami przedpremierowymi, a także profesjonalny sprzęt projekcyjny, zapewniający najwyższą jakość obrazu i dźwięku, to gwarancja emocjonujących wrażeń dla najbardziej wymagających kinomaniaków. W trosce o widzów podczas wszystkich seansów obowiązują zasady i udogodnienia, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Szczegóły na www.idedokina.pl/bezpieczenstwo

Bilet VIP dla Klientów Banku BNP Paribas

Dla prawdziwych fanów kina Bank BNP Paribas przygotował niespodziankę. Wystarczy odwiedzić lokalny oddział Banku BNP Paribas, aby dowiedzieć się jak otrzymać Voucher VIP, który można wymienić na bezpłatny bilet do kina na wybrany film. Więcej informacji na www.idedokina.pl/vouchery

Organizator: Outdoor Cinema

Partner tytularny: Bank BNP Paribas

Sponsor wspierający: Storytel

Partner promocji: Mastercard

Partner: Polargos

Partner barku: Coca Cola

Więcej na www.idedokina.pl

Bądź na bieżąco www.facebook.com/KinoObjazdowe

O zaangażowaniu Banku BNP Paribas w kino można przeczytać tutaj:

https://www.bnpparibas.pl/o-banku/sponsoring/we-love-cinema

Data publikacji: 2022-02-22 10:15
  • Idę do kina
  • sala kinowa
  • Trasa

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.