Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Aplikacja „Moja Komenda“ - skontaktuj się z dzielnicowym

 
Czy wiesz, jak w łatwy sposób skontaktować się ze swoim dzielnicowym? Aplikacja „Moja Komenda“ umożliwi Ci nie tylko ustalenie danych Twojego dzielnicowego, ale i pozwoli na bezpośredni z nim kontakt.

Policjant pierwszego kontaktu - tak przyjęło się mówić o dzielnicowym, który jest najważniejszym ogniwem łączącym Policję ze społeczeństwem. Dzielnicowy to policjant, który zbiera informacje co do oczekiwań mieszkańców w kwestii bezpieczeństwa. Pomaga w rozwiązywaniu problemów, wdraża niezbędne działania do poprawy bezpieczeństwa w podległym mu rejonie. Dzielnicowi to policjanci, do których można zgłosić się z każdym problemem. W powiecie tczewskim jest 19 dzielnicowych, z których każdy ma swój rejon służbowy.

Do łatwego ustalenia, kto jest naszym dzielnicowym oraz nawiązania z nim szybkiego kontaktu służy aplikacja „Moja Komenda“. Umożliwia ona wyszukanie dzielnicowego już po wpisaniu swojego adresu zamieszkania. Od razu pozyskujemy informację, w jakiej jednostce on pracuje, a żeby połączyć się ze swoim dzielnicowym wystarczy jedno kliknięcie! Wyszukiwarka dzielnicowych działa w dwóch trybach - online i offline.

Po włączeniu usług lokalizacyjnych i trybu online aplikacja umożliwia nie tylko odnalezienie najbliższej jednostki Policji, ale wskaże nam również trasę, którą możemy tam dotrzeć. Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia również bezpośrednie połączenie z dyżurnym wybranej jednostki.

Informacje o funkcjonariuszach, którzy pełnią funkcję dzielnicowych na terenie gminy Gniew, można również znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

Data publikacji: 2022-02-24 13:37

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.