Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Gniewska Noc Muzeów

Już jutro, 14 maja, odbędzie się Noc Muzeów. W tym roku na gniewian czekać będzie kilka różnorakich atrakcji. Noc Muzeów rozpocznie się od spotkania autorskiego z Bogdanem Badziongiem o godzinie 17:00 w Sali Kameralnej. Ponadto tego wieczoru w siedzibie CKiBP odbędzie się wernisaż wystawy prac uczestników warsztatów malarskich w CKiBP oraz ekspozycji "Zabytki Gniewu w retro obiektywie”.

- Dla zwiedzających przygotowaliśmy w tym roku aż dwie wyjątkowe ekspozycje – mówi Anna Czyżewska, dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Gniewie. – Po raz pierwszy zaprezentujemy Państwu wspaniałe prace uczestników naszych warsztatów malarskich. Zapierające dech w piersiach dzieła zdobić będą w tym dniu niemal cały obiekt CKiBP, dlatego warto nas odwiedzić. Natomiast w Sali Wystawowej CKiBP zwiedzić będzie można ekspozycję edukacyjną na temat gniewskich zabytków zachowanych na archiwalnych fotografiach.

Noc Muzeów zakończy projekcja filmowa w postaci Kina Samochodowego. Lubiących dreszczyk emocji zapraszamy o godzinie 21:00 – tuż po zachodzie słońca, na parking przy zamku w Gniewie na seans horroru „To” wraz ze straszną niespodzianką. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża Czytelników od dziesięcioleci.

Podczas seansu będą obowiązywać następujące zasady:

  1. Wjazd tylko dla samochodów osobowych o wysokości do 2m. Wyższe pojazdy nie zostaną wpuszczone.
  2. Miejsca są nienumerowane. Twoje miejsce na terenie projekcji wskaże Ci obsługa w zależności od wysokości Twojego samochodu.
  3. Nie wolno palić papierosów i papierosów elektronicznych i pić alkoholu podczas wydarzenia. Prosimy o uszanowanie komfortu innych widzów.
  4. Przyjedź wcześniej. Otwieramy bramy na 1 godzinę przed pokazem, czyli o godzinie 20:00. Bądź na miejscu najpóźniej na 10 minut przed pokazem, potem zamykamy bramy.
  5. Prosimy Cię o ścisłe stosowanie się do poleceń obsługi technicznej na miejscu i do obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
  6. Prosimy o Twój spokój i wyrozumiałość, nie używaj klaksonów, jeśli ktoś z obsługi lub uczestników popełni błąd.

Zapraszamy serdecznie!

Data publikacji: 2022-05-13 09:30
  • Gniewska Noc Muzeów

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.