Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

ZSP w Gniewie zakończył rok szkolny

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Gniewie odbyło się 24 czerwca. Dzień wcześniej społeczność szkolna pożegnała swoich absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia.

W czwartek, 23 czerwca przed budynkiem ZSP w Gniewie odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia. Na uroczystości obecni byli: naczelnik wydziału edukacji Starostwa Powiatowego w Tczewie Wojciech Topolski, Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Maciej Czarnecki, Prezes firmy Mikrostyk Bartłomiej Anusiak oraz Prezes Banku Spółdzielczego w Gniewie Sławomir Urban.

Dyrektor placówki Wioletta Połomska przywitała przybyłych gości, szczególnie ciepłe słowa kierując pod adresem absolwentów. Podkreśliła, że zdane z wynikiem pozytywnym egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe świadczą o tym, że absolwenci niewątpliwie są fachowcami w swoim zawodzie.

W dalszej części uroczystości kończący szkołę zostali nagrodzeni za osiągnięcia w nauce. Weronika Trykowska i Ewa Mierzwicka z kl. III c otrzymały świadectwa z wyróżnieniem, za co odebrały nagrody Starosty Tczewskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Gniew. Obie absolwentki otrzymały również nagrody z rąk dyrektor Wioletty Połomskiej oraz wychowawczyni Teresy Hołowni. Ich rodzicom natomiast zostały wręczone listy gratulacyjne.

Warto też wspomnieć, iż Weronikę Trykowską wytypowano na najlepszą absolwentkę Branżowej Szkoły I Stopnia, za co dzień wcześniej odebrała nagrodę podczas gali absolwentów. Wychowawczynie wręczyły również nagrody Sandrze Dorn z kl. III c, Klaudii Świątek  i Agnieszce Klamerus z kl. III f oraz Weronice Osińskiej z kl. III  g.

Uroczystość zakończył poczęstunek, podczas którego wszyscy zebrani mogli obejrzeć prezentację upamiętniającą pobyt absolwentów w szkole.

24 czerwca miało miejsce zakończenie roku szkolnego. Podczas uroczystości dyrektor i wychowawcy klas wręczyli nagrody najlepszym, którzy bez dwóch zdań zasłużyli na tytuł Superucznia Roku. Są to:
1a -  Kacper Narloch
1b - Maciej Siwka
2a - Michał Wałdowski 
2b - Wiktoria Ciesińska, Aleksandra Ogonowska i Fabian Cylka
2c - Marcin Ogonowski
2d - Michał Bryjak
3b - Maciej Rogaczewski
3d - Aleksander Kania, Kinga Mentel, Karolina Zarzeczna
3e - Jakub Gruza

Szczególnie wyróżnili się także uczniowie, którzy przez cały rok prężnie działali w Wolontariacie i Samorządzie Uczniowskim w ZSP Gniew. Podziękowania skierowano do Justyny Waśniewskiej, Katarzyny Kapuścińskiej i Darii Cisewskiej za tworzenie w szkole przestrzeni dla tolerancji, wrażliwości, otwartości i empatii.

W etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej wyróżnił się Aleksander Jan Kania, za co również oficjalnie pogratulowanu mu na zakończeniu roku. Był to także wyjątkowy dzień dla pań: Danuty Ostrowskiej i Darii Cisewskiej, które pożegnały się ze szkołą. -Dziękujemy za pasję, zaangażowanie i pozytywną energię, którymi wypełniałyście każdą spędzoną w pracy chwilę. Wspominajcie nas ciepło! - mówi społeczność szkolna.

Data publikacji: 2022-06-29 12:38
  • Pożegnanie absolwentów ZSP w Gniewie
  • Pożegnanie absolwentów ZSP w Gniewie
  • Pożegnanie absolwentów ZSP w Gniewie
  • Uroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSP
  • Uroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSP
  • Uroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSP

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.