Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Ankieta dla potencjalnych najemców mieszkań w Gniewie

Spółka SIM KZN Pomorze przygotowała ankietę w sprawie preferencji potencjalnych najemców lokali, jakie wybudowane mają zostać w Gniewie. Inwestycja zrealizowana ma zostać dzięki udziałowi Gminy Gniew w Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej (SIM). Projekt wsparło Ministerstwo Rozwoju i Technologii, które w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa przekazało na ten cel kwotą 1 059 104,40 złotych.

W związku z podjętą inicjatywą budowy budynków mieszkalnych przez SIM KZN Pomorze Sp. z o.o. i chęcią dopasowania oferty mieszkaniowej do potrzeb zarówno mieszkańców, jak i osób, które zamierzają związać swoją przyszłość ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w badaniu ankietowym.

Główne założenia Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej to przede wszystkim zwiększanie dostępności mieszkań na wynajem dla osób, które nie mają zdolności kredytowej, ale mają zdolność do regularnego opłacania czynszu za mieszkanie.

Im większa będzie reakcja na ankietę ze strony zainteresowanych, tym lepszą spółka będzie mogła przygotować ofertę w zakresie czynszu i zasad partycypacji – ustalenie kryteriów/punktacji. Zebrane informacje ułatwią także wykonanie pierwszego naboru realizowanego przez Gminę Gniew, ponieważ będą tworzyły od razu bazę potencjalnych nabywców nieruchomości.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

Dostarczone przez Państwa informacje z pewnością pomogą nam w identyfikacji potrzeb i rozpoznaniu zapotrzebowania związanego z budową mieszkań przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową KZN Pomorze w Malborku.

Zwracamy uwagę, że ankieta NIE jest wnioskiem o wynajem mieszkania. Ma jedynie na celu zebranie wstępnych, ważnych informacji i zbadanie zainteresowania przystąpienia do Programu realizowanego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową.

Przypomnijmy, iż Spółka SIM KZN Pomorze wybuduje w Gniewie cztery budynki mieszkalne (po 6 mieszkań w każdym budynku) wraz z miejscami postojowymi, instalacjami zewnętrznymi, terenem zielonym oraz placem zabaw.

O następnych krokach postępowania będziemy informować Państwa na bieżąco.

Data publikacji: 2022-09-22 09:50

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.