Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Gniew zagrał z WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 31! Wielki finał odbył się w niedzielę 29 stycznia. Kwesta na terenie miasta i gminy Gniew trwała cały dzień. Mieszkańcy jak co roku chętnie wspierali tę wspaniałą zbiórkę. Tym razem naszym wolontariuszom udało się zebrać łącznie 18 802 zł, 73,22 euro, 10 dolarów, 1 funt oraz 4 korony!

31. Finał WOŚP już za nami! W tym roku hasłem zbiórki było: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie po raz kolejny zagrało wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Do gniewskiego sztabu zgłosiło się ponad 30 wolontariuszy, którzy w niedzielę wyruszyli razem ze skarbonkami oraz serduszkami na ulice Gniewu. W godzinach porannych pojawili się również na terenie całej gminy Gniew. Było to możliwe, dzięki wspaniałej współpracy z OSK "Sukces" Monika Pomierska z Gniewu.

Mimo mroźnej pogody, kwesta w Gniewie trwała do godzin wieczornych. Dzięki współpracy z Restauracją CK oraz Restauracją Zamkowa na wolontariuszy czekał ciepły posiłek. A w Sali Kameralnej CKiBP mogli rozgrzać się ciepłą herbatą i poczęstować słodkościami.

Jednak to nie koniec zbiórki. Na profilu SztabPowTczewski na Allegro wciąż trwają wyjątkowe licytacje. Można na nich znaleźć m.in. koszulki z autografami Patrycji Markowskiej i Czadomana, biżuterię, atrakcyjne vouchery upominkowe, wyjątkowe pamiątki z Gniewem i wiele innych.

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc oraz organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gniewie: wspaniałym wolontariuszom, OSK „Sukces”, Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Gniewie, Restauracji CK, Restauracji Zamkowa oraz zaangażowanym nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Gniewie i Szkoły Podstawowej w Polskim Gronowie i już dziś zapraszają do udziału w przyszłorocznej zbiórce. Siema!

Więcej zdjęć

Data publikacji: 2023-01-30 14:33
  • Wolontariusze gniewskiego 31. finału WOŚP
  • Wolontariusze gniewskiego 31. finału WOŚP
  • Wolontariusze gniewskiego 31. finału WOŚP

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.