Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Podsumowanie IV edycji „VEOLIA RUN – 5 km biegiem po Gniewie”

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie z ogromną przyjemnością informuje, że IV edycja „Veolia Run – 5 km biegiem po Gniewie” przeszła już do historii. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem.

Tegoroczna edycja biegu była szczególna, ponieważ na linii startu stanęło 176 biegaczy, 16 uczestników rajdu Nordic Walking i 272 zawodników w biegach dziecięcych. Serdecznie dziękujemy gratulujemy wszystkim uczestnikom!

W ramach niniejszej edycji, po raz pierwszy w historii tego biegu, odbyły się Mistrzostwa Kociewia Honorowych Dawców Krwi, których zwycięzcy zostali dodatkowo nagrodzeni. Nagrody finansowe i rzeczowe od naszych partnerów czekały także na zwycięzców kategorii Open, Najlepszych Mieszkańców Miasta i Gminy Gniew, zwycięzców rajdu Nordic Walking oraz wszystkich uczestników biegu dziecięcego.

Jednocześnie pragniemy podziękować za wsparcie, zaangażowanie, obecność i szczególną oprawę: sponsorowi tytularnemu – VEOLIA Północ Sp. z o.o. Świecie, Burmistrzowi Miasta i Gminy Gniew – Panu Maciejowi Czarneckiemu wraz z całym zespołem urzędniczym, pozostałym władzom samorządowym oraz policji i członkom OSP Gniew.

Dziękujemy również nieocenionym partnerom: Veolia Północ, FAMA Gniew, Kongsberg Gniew, Bank Spółdzielczy w Gniewie, Mikrostyk Gniew, Restauracja Pizzeria „CK” – Marcin Gołyński, Pro-Media Grzegorz Wasielewski, Hotel Zamek Gniew, Hotel Jeleń – Resort & Spa, Studio A, Hunssond – Paweł Godula, Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku, Centrum Kultury i Bibliotek Publiczna w Gniewie, Inwest – Kom w Gniewie.

Wielkie podziękowania kierujemy również do anonimowych przyjaciół, którzy wsparli naszą imprezę oraz niezastąpionym uczestnikom Gniewskiego Uniwersytetu III Wieku, Dziennego Domu SENIORA+ w Gniewie, wolontariuszom Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Gniewie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewie oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Gniewie wraz z opiekunami.

Pragniemy podkreślić, że miniony bieg był częścią VI Biegowego Grand Prix Kociewia 2023, którego pomysłodawcą jest Pan Ryszard Różycki – Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystki „Kociewiak”, partnerami honorowymi: poseł na sejm RP Kazimierz Smoliński, Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku, TVP 3 Gdańsk, Radio Gdańsk, Gazeta Kociewska, Starosta Powiatu Starogardzkiego; ambasadorami: prof. AWFiS Wojciech Ratkowski oraz Grzegorz Gajdus „Wilk Kociewski”.

Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału i kibicowania w IX Biegu Gniewskim organizowanym 2 września, ze szczególną oprawą rycerską.

Data publikacji: 2023-06-15 11:04

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.