Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Veolia Północ

Grupa Veolia w Polsce od 25 lat jest sprawdzonym partnerem miast i przemysłu w Polsce, oferującym innowacyjne usługi dostosowane do potzreb klientów, stale rozwijającym swoją działalność na terenie kraju. Jest jednym z czołowych dostawców usług w zakresie zarządzania energią, gospodarki wodno-ściekowej i odpadowej. Tworzy i wdraża rozwiązania efektywne ekonomicznie i przyjazne dla środowiska, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju miast i przemysłu.

W roku 2021 została odznaczona przez kapitułę Gminnej Gali Wolontariatu tytułem Firma Prospołeczna Roku 2021. Nagroda główna w tej kategorii została przyznana Spółce Veolia Północ, która już od kilku lat aktywnie wspiera lokalne inicjatywy. Firma chętnie wspiera przedsięwzięcia sportowe i imprezy kulturalne oraz działalność gniewskich seniorów. Od lat jest tytularnym sponsorem biegowego wydarzenia organizowanego w mieście. Dzięki wsparciu finansowemu i organizacyjnemu firmy uczestnicy tej imprezy otrzymują ciekawe nagrody rzeczowe i mogą brać udział w szeregu atrakcji towarzyszących przedsięwzięciu. 

Firma wspiera nie tylko jednostki organizacyjne w gminie, ale często i pozytywnie odpowiada także na propozycje współpracy z gniewskim samorządem, nigdy nie zawodząc. Dzięki współpracy samorządu z firmą Veolia Północ Sp. z o. o. gmina Gniew otrzymała czujnik jakości pomiaru powietrza. 

Firma jest także wykonawcą wielu inwestycji związanych z wykorzystaniem zielonej energii, m. in. montaż pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych w budynkach użyteczności publiczne na terenie gminy Gniew. 

Warto nadmienić, iż głównym zadaniem firmy jest dostarczenie ciepła do większości mieszkań i domów w mieście. Przedsiębiorstwo realizując innowacyjne inwestycje przyczynia się do poprawy jakości życia mieszkańców.

Nadanie firmie Veolia Północ Sp. z o. o. tytułu "Przyjaciela Gniewu" jest wyrazem wdzięczności za ogromne wsparcie gniewskiego samorządu oraz ekologiczny rozwój Gminy Gniew.

Data publikacji: 2023-10-10 12:03
  • Veolia

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.