Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego

Już po raz trzeci odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego. W tym roku, poza młodzieżą ze szkoły ponadpodstawowej z Gniewa, wzięli w nim udział uczniowie ósmych klas Zespołu Szkół z Opalenia i Szkoły Podstawowej w Piasecznie.

Rozbudowa istniejącej stacji wodociągowej w Jeleniu

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew informuje, że 2 kwietnia dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty dla inwestycji pn. „Rozbudowa istniejącej stacji wodociągowej w Jeleniu”.  Wykonawcą inwestycji zostanie firma Metrolog Sp. z o.o.  z Czarnkowa. Wartość zadania wyniesie ok. 1 700 000 zł. Inwestycja finansowana będzie z Rządowego Funduszu Polski Ład "Edycja Trzecia - PGR" i środków własnych.

Pracuj w spółce FAMA

Spółka FAMA prowadzi rekrutację na stanowisko Malarza Konstrukcji Metalowych. Zainteresowanych podjęciem zatrudnienia zachęcamy do składania aplikacji. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączniku.

Piękna Wieś Pomorska 2024

Urząd Miasta i Gminy w Gniewie informuje, że Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę w sprawie organizacji Konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2024”. Tegoroczny konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: „Wieś” oraz „Zagroda”. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie do Urzędu Miasta i Gminy w Gniewie w terminie do 30 kwietnia „Karty zgłoszenia” dla danej kategorii. Zachęcamy do udziału w konkursie!

Badanie ankietowe GUS

Badanie ankietowe GUS - Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach. Od 2 do 22 kwietnia 2024 r. na terenie całej Polski, Główny Urząd Statystyczny prowadzi w wylosowanych mieszkaniach, badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach. Badanie realizowane jest przede wszystkim telefonicznie.

Kalendarium sportowe

Poniżej prezentujemy kalendarium wydarzeń rekreacyjno- sportowych miasta i gminy Gniew na miesiąc KWIECIEŃ 2024. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was przewodnik po bogatej ofercie imprez rekreacyjno–sportowych odbywających się na terenie naszej gminy i zachęci Was do czynnego w nich udziału.

50 LAT RAZEM – 50 WSPOMNIEŃ

Z okazji 50-lecia Zakładu Produkcji Kruszyw LECA organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z gminy Gniew. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu wspomnienia związanego z 50-leciem działania Zakładu Produkcji Kruszyw LECA. Praca konkursowa powinna być wykonana w formacie A3. Termin składania prac mija 26 kwietnia. Zachęcamy do udziału!

Światowy Dzień Zdrowia 2024, czyli "Moje zdrowie, moje prawo"

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. W 2024 roku jego hasłem przewodnim jest slogan "Moje zdrowie, moje prawo”, czyli #MyHealthMyRight. Przesłanie to jest wyjątkowo wymowne, jako że poprzez liczne konflikty zbrojne, pandemie i kataklizmy podstawowe prawa zdrowotne niezliczonych osób na świecie stają się coraz bardziej zagrożone. Tegoroczny temat przewodni został więc wybrany, aby bronić prawa dostępu każdego człowieka do usług zdrowotnych, edukacji w zakresie zdrowia, a także dostępu do wody pitnej, czystego powietrza, czy jakościowej żywności.

Bezpłatny przewóz pasażerski na wybory 2024

Informujemy, że w związku z organizacją wyborów samorządowych gmina Gniew organizuje dla Państwa bezpłatny dowóz do lokali wyborczych. Szczegóły znajdą Państwo w załączniku oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Kolejne nowe przystanki w gminie Gniew

W ostatnim czasie powstały nowe przystanki w Gminie Gniew, tym razem w Kolonii Ostrowickiej stanęły aż trzy wiaty autobusowe. Mieszkańcy Brodów Pomorskich i Cierzpic również mogą cieszyć się nowymi miejscami, które nie tylko chronią osoby czekające na różne środki transportu, ale także są ładne i pozytywnie wpływają na estetykę danego miejsca.  

Wybory samorządowe 2024 - informacje ogólne

W związku z zbliżającymi się wyborami samorządowymi informujemy, że wszystkie najważniejsze informacje związane z wyborami znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Wybory samorządowe 2024 w Gminie Gniew

W niedzielę, 7 kwietnia wzięliśmy udział w wyborach samorządowych. Według Państwowej Komisji Wyborczej frekwencja w wyborach Burmistrza Miasta i Gminy Gniew wyniosła 46,55%, a w wyborach Rady Miejskiej w Gniewie wyniosła 46,53%. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki.

Oddaj krew - uratuj życie

W czwartek, 18 kwietnia na rynku w Gniewie stanie krwiobus, w którym oddać będzie można krew dla potrzebujących. Serdecznie zapraszamy wszystkie zdrowe, pełnoletnie osoby do pomocy chorym w ten właśnie sposób. Krew oddać będzie można w godz. od 9.00 do 13.00.

Program Wspierania Rodziny - ankiety

W związku z koniecznością opracowania Programu Wspierania Rodziny na lata 2025-2027 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy Gniew o wypełnienie jednej z poniżej zamieszczonych ankiet dotyczących problemów i kwestii społecznych w aspekcie wsparcia rodziny. Ankiety są całkowicie anonimowe, skierowane  do osób dorosłych oraz uczniów szkół z terenu gminy Gniew a zebrane dane posłużą do badań związanych ze wspomnianym Programem.

XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu serdecznie zaprasza na Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu koło Malborka. Targi odbędą się 20 i 21 kwietnia w godz. od 10.00 do 17.00.

V Memoriał im. Longina Nagórskiego w piłce siatkowej mężczyzn 2024

W niedzielę, 7 kwietnia w Hali Widowiskowo – Sportowej w Gniewie rozegrany został V Memoriał im. Longina Nagórskiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Dyrektor GOSiR w Gniewie - Pani Beata Czaja – Osiak, która przywitała obecnych. Do  turnieju przystąpiło 6 drużyn: EGS, GNIEW, Z ŁAPANKI, GÓRAL TEAM, MOCNY SKŁAD i PAINTBALL STRADOMNO. Ekipy zostały podzielone na dwie grupy. Mecze rozgrywano do 2 wygranych setów, do 25 punktów.

Fundacja LPP startuje z programem stypendialnym „Zaprojektuj Przyszłość”

W kwietniu ruszyła kolejna inicjatywa Fundacji LPP, która skupia się na wspieraniu rozwoju i edukacji młodzieży z województwa pomorskiego. Program stypendialny „Zaprojektuj Przyszłość” skierowany jest do dzieci kończących szkołę podstawową. W jego ramach Fundacja LPP pokryje koszty nauczania w prywatnym liceum, a także dofinansuje podręczniki, wycieczki szkolne oraz rozwój pasji. Zainteresowani udziałem, którzy spełnią wymagania określone w regulaminie, mają czas na zgłoszenie do 20 kwietnia bieżącego roku.

Gminne igrzyska dzieci w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

W środę, 10 kwietnia na boisku Orlik w Gniewie odbyły się zawody gminne w Piłce Nożnej. Rywalizacja prowadzona była w kategorii Igrzyska Dzieci dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział 3 szkoły: SP 1 Gniew, SP 2 Gniew oraz ZS Opalenie. Turniej przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Pracuj w spółce FAMA

Spółka FAMA prowadzi rekrutację na stanowisko Technologa Programisty. Zainteresowanych podjęciem zatrudnienia zachęcamy do składania aplikacji. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączniku.

Uwaga! Utrudnienia w ruchu!

Prosimy o zapoznanie się z informacją dot. ograniczeń w ruchu podczas imprezy VEOLIA RUN- 5 km biegiem po Gniewie w dniu 14 kwietnia 2024 roku oraz informacją graficzną obrazującą przebieg trasy biegu. Trasa biegu będzie przebiegać następującymi ulicami: Plac Grunwaldzki – ul. Sobieskiego – ul. 27 Stycznia – Droga Powiatowa 2823G – ul. 27 Stycznia - ul. Podwale – ul. Wiślana – Szlak Turystyczny – ul. Promowa – ul. Wiślana – ul. Pod Basztą - Plac Grunwaldzki. Przepraszamy za utrudnienia oraz zachęcamy do udziału.

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 do przedszkola i szkoły w Gogolewie

Informujemy, że trwa rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 do BEZPŁATNEGO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO, KLASY PIERWSZEJ, oraz zapisy do klas II-VIII w Publicznej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętych Dzieci z Fatimy w Gogolewie. Szkoła kształcąc wychowuje dzieci i młodzież w duchu zasad katolickich.

III Gminne Konkursy Przedmiotowe zakończone!

III Gminne Konkursy Przedmiotowe dobiegły końca! W ostatnim czasie w Sali Kameralnej uczniowie gminnych szkół podstawowych wykazywali się swoją wiedzą z języka polskiego i angielskiego, matematyki, przyrody czy historii. Walka była zacięta, nie brakowało dogrywek. Serdecznie gratulujemy!

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Gniew pn. „Działalność wspomagająca organizacje pozarządowe oraz popularyzację i organizację wolontariatu poprzez wspieranie szkoleniowe, informacyjne, finansowe organizacji, poprzez zlecenie realizacji konkursu grantowego na oddolne inicjatywy organizacji”. Szczegóły znajdą Państwo w załączniku.

Światowy Dzień Trzeźwości

Dzisiaj, 15 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Trzeźwości. Niezmiernie ważne jest uświadamianie sobie, jak negatywne skutki może mieć alkohol, jak łatwo można się od niego uzależnić. Szczególnie ważne w przypadku młodych ludzi, którzy są szczególnie narażeni na demoralizujący wpływ środowiska.

Veolia Run – 5 km biegiem po Gniewie już za nami!

W niedzielę, 14 kwietnia odbyła się już piąta edycja Veolia Run – 5 km biegiem po Gniewie, niezmiennie pod wyjątkowym hasłem „Ja krwiodawca Idę – Biegnę – Wspieram”. W tym roku ulicami naszego miasteczko przebiegło 402 zawodników. Najlepszymi biegaczami z Gminy Gniew zostali Natalia Syntek i Kamil Górski. Na podium mistrzostw Kociewia honorowych dawców krwi stanęli Magdalena Boschke oraz Sebastian Waśkiewicz. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Z pomorską genealogią na Ty (10)

Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne (PTG) oraz Dział Regionalny Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku ponownie zapraszają osoby poszukujące informacji o swoich przodkach i innych osobach żyjących w naszym regionie w dalszej przeszłości do udziału w indywidualnych konsultacjach, które odbędą się w Pracowni Regionalnej wojewódzkiej biblioteki w czwartek 25 kwietnia br.

Odbiór odpadów zmieszanych - sprostowanie

Informujemy mieszkańców zabudowy jednorodzinnej w Gniewie oraz mieszkańców Brodów Pomorskich, że w związku z błędem w harmonogramie wywozu odpadów odbiór odpadów zmieszanych nastąpi w środę 17 kwietnia, a następny 2 maja. Za zaistniałą pomyłkę przepraszamy.

Prace naprawcze na rewitalizowanych ulicach Starego Miasta

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew informuje, iż w dniach 18 - 25 kwietnia będą prowadzone prace naprawcze na rewitalizowanych ulicach Starego Miasta. Na szczególne utrudnienia narażeni będą użytkownicy ulicy Wąskiej, gdyż ze względu na zakres prac z ruchu dla pojazdów zostanie wyłączony około 50 metrowy odcinek drogi. Przepraszamy za tymczasowe utrudnienia, a kierowców prosimy o stosowanie się do oznakowania.

Fundacja Pokolenia ogłasza nabór do Działaj Lokalnie 2024!

Fundacja Pokolenia już po raz 20-ty ogłasza nabór wniosków w ramach konkursu "Działaj Lokalnie"! O dofinansowanie pomysłów mogą ubiegać się minimum 3-osobowe grupy nieformalne mieszkańców oraz organizacje pozarządowe z gmin powiatu tczewskiego. Maksymalna kwota dotacji to 6 000 zł.

Projekt gniewskich strażaków doceniony po raz kolejny!

W poniedziałek, 15 kwietnia przedstawiciele jednostki OSP Gniew gościli na podsumowaniu programu "DZIAŁAJ LOKALNIE", które odbyło się w siedzibie Fundacji Pokolenia w Tczewie.

Terminarz posiedzeń Komisji stałych Rady Miejskiej w Gniewie

Publikujemy Terminarz Posiedzeń Komisji VIII kadencji na kwiecień 2024 r. Posiedzenia odbywać się będą w Centrum Aktywnych - Gniew (Plac Grundwaldzki 45). Terminarz dostępny jest w załączniku.

Pracuj w spółce FAMA

Spółka FAMA prowadzi rekrutację na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Zainteresowanych podjęciem zatrudnienia zachęcamy do składania aplikacji. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączniku.

Darmowe szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Chcesz nauczyć się obsługiwać defibrylator AED, który coraz częściej pojawia się w miejscach publicznych? Chcesz dowiedzieć się jak ułożyć osobę poszkodowaną z zachowanym oddechem?  Chcesz poćwiczyć wykonywanie masażu serca? A może chcesz zobaczyć, co zrobić w przypadku zakrztuszenia się drugiej osoby? Przyjdź w sobotę, 20 kwietnia na godzinę 16:00 do remizy OSP Gniew na darmowe szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej! Druhowie czekają właśnie na Ciebie, do zobaczenia!

Gminne igrzyska młodzieży w piłce nożnej chłopców

W poniedziałek, 15 kwietnia w Opaleniu odbyły się zawody gminne w Piłce Nożnej. Rywalizacja prowadzona była w kategorii Igrzyska Młodzieży Chłopców. W zawodach wzięły udział 2 szkoły: SP 1 Gniew oraz gospodarz ZS Opalenie. Mecz rozegrano 2 x 15 minut.

Kolejna edycja akcji MISTRZOWIE AGRO ruszyła!

Miło nam Państwa poinformować, że rozpoczęło się głosowanie w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO, czyli największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Dziennik Bałtycki” i „Głos Pomorza” oraz serwis i magazyn „Strefa Agro”.

"Pomorskie dla Seniorów" - rusza VII edycja konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego

Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu „Pomorskie dla Seniorów”. Nagrodę otrzymują Seniorzy, osoby działające na rzecz Seniorów oraz Pracodawcy i organizacje pozarządowe przyczyniające się, poprzez swoją aktywność do wspierania polityki senioralnej na terenie województwa pomorskiego. Zgłoszenia Kandydatów przyjmowane są do 25 kwietnia br.

Sesja Rady Miejskiej

Informujemy, że LXXIV sesja Rady Miejskiej w Gniewie VIII kadencji odbędzie się w środę, 24 kwietnia o godz. 9:00 w Sali Kameralnej. Szczegóły znajdą Państwo w załącznikach. 

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert

Burmistrz Miasta i Gniew rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na działalność wspomagającą organizacje pozarządowe poprzez dofinansowanie wkładu własnego organizacji w zakresie realizowanych w 2024 roku projektów współfinansowanych ze środków pochodzących spoza budżetu Gminy Gniew. Szczegóły znajdą Państwo w załącznikach. 

Mieszkańcy gminy Gniew oddali krew

Podczas akcji ambulansowego poboru krwi, chętni mieszkańcy gminy Gniew oddali bezcenny dar życia, dzieląc się swoją krwią, oddając ją do banku krwiodawstwa. W krwiobusie przyjęto łącznie 18 dawców, z czego 13 osób fizycznie oddało krew. Oprócz stałych krwiodawców, 2 osoby wzięły udział w akcji po raz pierwszy. Oddano łącznie 5850 ml krwi! Dziękujemy!

Rozstrzygnięcie otwartych konkursów ofert

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Gniew w 2024 roku w obszarze kultury i sztuki. Szczegóły w załączniku.

Pracuj w firmie MAGMAR

Firma MAGMAR prowadzi rekrutację na stanowisko Księgowa/y / Kadrowa/y. Zainteresowanych podjęciem zatrudnienia zachęcamy do składania aplikacji. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączniku.

Zgłoś się do IX edycji Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich "Bitwa Regionów"

Rusza nabór do IX edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń skupiających osoby z terenów wiejskich, których celem statutowym działania jest m.in. promocja i pielęgnowanie lokalnych tradycji kulinarnych, działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, rozwój kultury ludowej, w tym w szczególności kultury lokalnej i regionalnej, upowszechnianie i rozwój form współdziałania, gospodarowania i racjonalnych metod prowadzenia gospodarstw domowych.

22 kwietnia – Dzień Ziemi

Dzień Ziemi obchodzony jest corocznie 22 kwietnia, aby promować ochronę środowiska naturalnego i świadomość ekologiczną. Jest to czas, kiedy ludzie na całym świecie podejmują działania na rzecz ochrony planety poprzez akcje ekologiczne, recykling, sadzenie drzew i edukację na temat konieczności zachowania zrównoważonego rozwoju.

Ogłoszenie konkursu ofert

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew ogłasza konkurs ofert z zakresu zdrowia publicznego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Gniew na lata 2024-2025.

"Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja" - webinarum CEDUR dla seniorów i ich opiekunów

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Co roku 23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, czyli święto które ma na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim. Jest to święto autorów, ilustratorów i wydawców książek oraz czytelników i czytelnictwa.

Skocz po dobrą zabawę! - zawody i piknik na gniewskim skateparku

Niebawem, już po raz dziewiąty, odbędzie się sportowa majowa impreza – otwarcie sezonu na gniewskim skateparku organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie oraz Zakład Produkcji Kruszyw Leca Polska Sp. z o.o. 11 maja o godz. 14:00 zapraszamy na główną, sportową atrakcję tego dnia, czyli zawody w jeździe na deskorolkach i hulajnogach.

Oglądaj obrady radnych na żywo

Dzisiaj o godz. 9:00 w Sali Kameralnej odbędzie się LXXIV sesja Rady Miejskiej w Gniewie VIII kadencji. Spotkanie radnych oglądać można na kanale Urzędu Miasta i Gminy Gniew na portalu YouTube.

Nowe zasady w programie „Czyste Powietrze”

Obowiązkowa lista zielonych urządzeń i materiałów (ZUM), jedna szansa na najwyższe dofinansowanie, doprecyzowanie prefinansowania i pełnomocnictwa oraz wzmocnienie budżetu środkami europejskimi – to nowości, które od 22.04.2024 r. czekają na osoby korzystające z programu „Czyste Powietrze”.

Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Gniewie VIII kadencji

Dzisiaj, 24 kwietnia odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej w Gniewie VIII kadencji. Podczas sesji zwyczajowo zostały podjęte uchwały.

Konkurs wiedzy o zamkach gotyckich

Dzisiaj, 25 kwietnia odbył się etap gminny konkursu wiedzy o zamkach gotyckich, który jest eliminacją do centralnego etapu, organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin Polskie Zamki Gotyckie. Znajomość swojej wiedzy z zakresu historii sprawdziło w tym roku 23 uczniów z gminnych szkół podstawowych.

Jaka była Twoja najlepsza praca? - konkurs dla seniorów

Portal Praca.pl zorganizował pierwszy konkurs, który skierowany jest do seniorów. Celem jest aktywizacja i wsparcie osób starszych. Jednocześnie misją jest walka z ageizmem i stereotypami wykluczającymi osoby w wieku emerytalnym z życia społecznego.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Gniew w zakresie rozwoju kultury fizycznej i rekreacji ruchowej w 2024 r. Szczegóły znajdą Panstwo w załączniku.

Mój zawód przyszłości – konkurs dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu tczewskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Powiatu Tczewskiego do wzięcia udziału w konkursie pod nazwą: "Mój zawód przyszłości". Na laureatów czekają cenne nagrody rzeczowe. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 maja. Więcej informacji znajdą Państwo w załączniku.

Zawieszenie kursów przewozów autobusowych w dniach 2 maja i 31 maja

Informujemy mieszkańców Gminy Gniew, że w dniach 2 maja (czwartek) i 31 maja (piątek) nastąpi zawieszenie wszystkich kursów odbywających się w ramach gminnych przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Za utrudnienia przepraszamy.

Urząd nieczynny 2 maja

Informujemy, iż w czwartek, 2 maja 2024 r. Urząd Miasta i Gminy w Gniewie będzie nieczynny. Za niedogodności przepraszamy. 

Badanie ankietowe GUS - Wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych (SSI-10)

Do 29 maja 2024 roku na terenie całego kraju realizowane jest badanie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych i wśród osób indywidualnych - SSI-10G oraz SSI-10I. Jest to badanie ankietowe, reprezentacyjne (co oznacza, że uczestniczą w nim gospodarstwa domowe zamieszkałe w wylosowanych mieszkaniach).

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w 2024 roku w formie wsparcia w obszarze kultury i sztuki. Szczegóły znajdą Państwo w załączniku. 

Majowe święta czas start!

Już za chwilę rozpoczynamy długi majowy weekend, czyli doskonały moment aby oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się i cieszyć się wiosennym powietrzem. W tych dniach obchodzimy ważne, narodowe święta, które powinny skłonić nas do refleksji nad naszym krajem i patriotyzmem.

Lista najemców na mieszkania SIM KZN POMORZE

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew informuje, iż w Biuletynie Informacji Publicznej opublikowana została lista najemców na mieszkania, które wybudowane zostaną w Gniewie, w ramach inwestycji realizowanej przez SIM KZN – Pomorze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Malborku.

Wesołe miasteczko LUNAPARK KELLNER w Gniewie

Mamy radosną wiadomość dla wszystkich miłośników dobrej zabawy do Gniewa przyjechało "Wesołe Miasteczko" LUNAPARK KELLNER. Otwarcie sezonu letniego wesołe miasteczko zaczyna właśnie w Gniewie, w czwartek o godz. 15 00 na ulicy Promowej zacznie się wesoła przygoda i potrwa aż do 12 maja. Zachęcamy do wspólnej radosnej zabawy. 

Pierwsza sesja Rady Miejskiej w Gniewie IX kadencji już 7 maja

Zgodnie z postanowieniem Nr 550/2024 Komisarza Wyborczego w Gdańsku I z dnia 16 kwietnia 2024 r.  w sprawie zwołania pierwszych sesji nowo wybranych rad gmin, rad powiatów oraz Sejmiku Województwa Pomorskiego objętych terytorialną właściwością Komisarza Wyborczego w Gdańsku I Burmistrz Mista i Gminy Gniew informuję, że pierwsza sesja Rady Miejskiej w Gniewie IX kadencji odbędzie się dnia 7 maja o godzinie 12:00 w Hotel Zamek Gniew – sala Refektarz.

Ogłoszenie

Zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2023r., poz. 344 ze zm.), Burmistrz Miasta i Gminy Gniew podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu 30 kwietnia 2024r, Zarządzeniem Nr 67/24 zatwierdzono: „Wykaz nieruchomości gruntowych i lokalowych stanowiących własność Gminy Gniew przeznaczonych do sprzedaży oraz ustalenia wykazu stanowiący załączniki nr 1 nr 2 do w/w Zarządzenia”.

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.