Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

„Weber Start” - kolejne granty do zdobycia

Ruszyła nowa edycja programu stypendialnego "Weber Start".Wszyscy uczniowie szkół gimnazjalnych z Gminy Gniew, których wyróżnia ścisły umysł, mogą zdobyć kolejne granty ufundowane przez Zakład Produkcji Keramzytu w Gniewie. Wykaż się na egzaminie gimnazjalnym i zostań naukowym zwycięzcą.

Grono uczniów z Gniewu zdążyło przekonać się, że warto dać z siebie jak najwięcej podczas egzaminów gimnazjalnych! Pora, abyś i Ty dołączył do grona zwycięzców programu „Weber Start”. To proste!

Stypendia przyznawane są łącznie czterem najzdolniejszym uczniom, którzy w częściach matematycznej i przyrodniczej na egzaminie gimnazjalnym osiągną najwyższą średnią arytmetyczną uzyskanych punktów. Podobnie jak w poprzedniej edycji, stypendia przypadną trzem wychowankom Gimnazjum w Gniewie oraz jednemu z Gimnazjum w Opaleniu.

Druga edycja programu stypendialnego „Weber Start” to kolejna szansa na wsparcie zdolnych uczniów, których wokół nie brakuje. Wierzymy, że potencjał młodych ludzi z Gniewu i okolic, którzy interesują się przedmiotami ścisłymi jest zawsze warty odkrywania – przekonuje Michał Bąkowski, zastępca menadżera Zakładu Produkcji Keramzytu w Gniewie.

Warto wiedzieć więcej:
Pełen regulamin programu stypendialnego „Weber Start” dostępny jest u Dyrekcji w gimnazjach w Gniewie i Opaleniu, na stronie http://www.gimnazjumgniew.vot.pl, oraz w siedzibie Zakładu Produkcji Keramzytu w Gniewie. Dodatkowe informacje można też uzyskać pisząc na adres: http://gniew@e-weber.com.

Pora na następne pokolenia gniewskich inżynierów. Dołącz już teraz do grona gniewskich odkrywców wiedzy!

Data publikacji: 2015-11-10 12:47
  • WeberStart

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.