Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Kociewie na Tour Salon Poznań

W dniach 15-17 października Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE promowała i reprezentowała nasz Region podczas 26 edycji słynnych targów turystycznych. Impreza będąca swoistym podsumowaniem całego sezonu turystycznego zgromadziła wystawców z Polski, Europy oraz przedstawicieli biur podróży oferujących spędzenie czasu również w odległych zakątkach świata.

Jak zwykle LOT KOCIEWIE położyła nacisk na promocję aktywnego wypoczynku: Wierzyca, Wda oraz Kociewskie Trasy Rowerowe. Jednak największym powodzeniem cieszyło się wznowione, poprawione i uzupełnione wydanie „Kociewia na talerzu”.
- Moda na kulinaria spowodowała, iż z wielką przyjemnością zadbaliśmy o ponowny wydruk tej publikacji. Okraszenie kociewskich atrakcji turystycznych regionalnymi potrawami i przepisami na nie, to strzał w dziesiątkę. Wszystko wskazuje, że nie tylko miłośnie przez żołądek do serca. Przez żołądek także do emocji, marzeń oraz przemyślanych wyborów na długie wakacje lub krótki wypad weekendowy – mówi Jarosław Wojciechowski z biura LOT KOCIEWIE.

W ramach targów, po raz pierwszy w tym roku, odbyło się spotkanie z cyklu Tour Salon Blog Meeting, czyli spotkanie środowisk blogerskich oraz instytucji, regionów, czy szeroko rozumianej branży turystycznej.
- Już w tym roku nawiązaliśmy początki współpracy z blogosferą turystyczną. Efekty były kuszące, więc z wielką chęcią wzięliśmy udział w  rozmowach stolikowych z ponad 20 blogerami podróżniczymi. Przeprowadziliśmy szereg spotkań z osobami, które poruszają tematykę zwiedzania Polski i jej nie do końca jeszcze odkrytych zakątków. Dzięki kolejnym nawiązanym kontaktom na pewno już w przyszłym roku zaprosimy kilku z nich na aktywne zwiedzanie Kociewia połączone z degustacją lokalnej kuchni oraz poznawaniem naszej historii i tradycji Regionu – mówi Emilia Laskowska z biura LOT KOCIEWIE.

To ostatni taki Tour Salon i to z dwóch powodów – zmienia się data oraz format wydarzenia. Kolejna edycja nie będzie kończyć sezonu turystycznego w październiku, lecz go zaczynać w lutym, a same targi zostaną podzielone dwie strefy: biznesu i turystów.
- To bardzo dobra wiadomość. Po pierwsze Tour Salon nie będzie podsumowaniem, a otwarciem i zdobywaniem turystów-klientów u progu nowego sezonu turystycznego. W lutym będą oni podejmować decyzje o spędzeniu Świąt Wielkanocnych, majówki, czerwcowej zielonej szkoły oraz czynić plany na letni wypoczynek. Po drugie wyodrębnione strefy Biznesu i W Trzy Dni Dookoła Świata wprowadzą porządek w dotychczasową formułę porad turystycznych, kolekcjonerów folderów, branżowych rozmów i negocjacji biznesowo-handlowych – mówił dyrektor biura LOT KOCIEWIE Piotr Kończewski – Lutowy Poznań to będzie gorący zimowy czas sprecyzowanych ofert. I właśnie do tej nowej odsłony Tour Salonu będziemy się przygotowywać.

Wszystko dobre, co się dobrze kończy, lecz jeszcze lepiej, gdy zmienia się i rozwija nadążając za potrzebami rynku.

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
ul. 30 Stycznia 4; 83-110 Tczew
tel. 58 531 37 41
info@kociewie.eu

Data publikacji: 2015-11-10 12:47

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.