Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Powiatowy finał rozstrzygnięty

17 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących
w Swarożynie odbył się powiatowy finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych oraz finał Olimpiady wiedzy o BHP w Rolnictwie. Finalistą konkursu był m.in. mieszkaniec Gminy Gniew, któremu serdecznie gratulujemy.

W konkursie wzięło udział 23 uczestników, wśród których byli młodzi rolnicy z terenu powiatu tczewskiego oraz uczniowie z ZSAiO w Swarożynie. Na początek uczestnicy rozwiązali test wiedzy o BHP, składający się z 40 pytań. Następnie uczestnicy przystąpili do rozwiązywania testu wiedzy z zakresu rolnictwa, gdzie należało odpowiedzieć na 50 pytań. Najlepsza piątka dostała się do finału ustnego, podczas którego udzielili odpowiedzi na 5  problemowych pytań z zakresu rolnictwa. Uczestnicy zaprezentowali wysoki i bardzo wyrównany poziom wiedzy.


Finalistami konkursu wiedzy z zakresu BHP zostali: Błażej Myszak (Gmina Tczew), Piotr Murawski (Gmina Gniew), Robert Czarnecki ( Gmina Morzeszczyn).
Z kolei zdobywcą pierwszego miejsca OMPR został Maciej Murzydło (Gmina Pelplin). Kolejne miejsca zajęli kolejno: Robert Wąsik (ZSAiO Swarożyn), Radosław Żak (ZSAiO Swarożyn) Andrzej Ochenkowski (Gmina Pelplin), Robert Czarnecki (Gmina Morzeszczyn).

Laureaci otrzymali cenne nagrody, które wręczyli zaproszeni goście i organizatorzy:  Adam Klimczak – Członek Zarządu Powiatu Tczewskiego, Joanna Szlicht – Sekretarz Gminy Tczew, Anna Lasota – Podinspektor ds. rolnych i odpadów w UMiG Pelplin, Karol Przygocki – Przedstawiciel Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej, Andrzej Bartelik – Kierownik PT KRUS w Tczewie, Małgorzata Huzior – Kierownik BP ODR w Tczewie.

Organizatorem konkursu był, jak co roku, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku oraz KRUS w Gdańsku.
Nagrody zostały ufundowane przez: Bank Spółdzielczy w Tczewie, Bank Spółdzielczy w Gniewie, Starostwo Powiatowe w Tczewie, Urząd Gminy Tczew, Urząd Gminy Morzeszczyn, Urząd Miasta i Gminy Gniew, Urząd Miasta i Gminy Pelplin, Pomorską Izbę Rolniczą, Firmę Agros TJ ze Subków, KRUS.
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim OMPR, który odbędzie się 03.12.2015 r. w siedzibie PODR w Gdańsku Oraz w finale wojewódzkim Olimpiady wiedzy o BHP, który odbędzie się 04.12.2015 r. w Słupsku.

Data publikacji: 2015-11-20 12:40
  • Powiatowy finał rozstrzygnięty
  • Powiatowy finał rozstrzygnięty
  • Powiatowy finał rozstrzygnięty
  • Powiatowy finał rozstrzygnięty
  • Powiatowy finał rozstrzygnięty
  • Powiatowy finał rozstrzygnięty

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.