Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Noc - Andrzejek moc!

Noc - Andrzejek moc! Pod taką nazwą uczniowie z klas I a i III d gniewskiego gimnazjum wraz z wychowawcami: p. Katarzyną Puczyńską i p. Renatą Reńską realizowali przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Gminy Gniew w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury.

Spotkanie rozpoczęto o godz. 19.00. Przygotowano wygodne legowiska w salach oraz rozstawiono stoły na wspólne posiłki, bo wkrótce miały być dostarczone pizze z restauracji CK. Po wielkim obżarstwie (10 dużych pizz), należało spalić kalorie. Dlatego uczniowie udali się do sali gimnastycznej, by tam pograć w siatkówkę, piłkę nożną i urządzić wyścigi dżdżownic. Śmiechu było co niemiara. Koło północy zaczęto oglądać horrory. Nie wszyscy mogli znieść takie emocje, dlatego niektórzy wraz z p. Kasią zorganizowali turniej gier stolikowych. Podczas gry w Monopol gracze wcielili się w biznesmenów i handlowali swoimi miastami, domami i hotelami.

Jednak najważniejsze jeszcze przed nimi. Otóż, jak sam tytuł wskazuje, ten wieczór miał być wieczorem czarów. Dlatego powróżono sobie z serca, na którym z jednej strony były napisane imiona dziewcząt, zaś z drugiej chłopców. Każdy z uczestników przekuwał szpileczką serce i jakie imię trafił, tak będzie nazywał się w przyszłości wybranek lub wybranka. Niektórzy nie mieli szczęścia i nic nie wylosowali. Na pocieszenie przygotowano pyszne gofry z nutellą i dżemem oraz sandwicze z szynką i serem. Ostatnim punktem nocki było wspólne śpiewanie karaoke.

Całą imprezę zakończono o wczesnych godzinach rannych, by trochę się zdrzemnąć. O godz. 8.00 wszyscy cali i zdrowi poszli do domów się wyspać.

Data publikacji: 2015-11-25 08:20
  • Noc - Andrzejek moc!
  • Noc - Andrzejek moc!
  • Noc - Andrzejek moc!
  • Noc - Andrzejek moc!
  • Noc - Andrzejek moc!
  • Noc - Andrzejek moc!

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.