Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Zajęcia z rodzicami

Rodzice uczniów to jeden z głównych partnerów Zespołu Szkół im. J. Czyżewskiego w Opaleniu. Współpraca z nimi jest konieczna i im bardziej zdajemy sobie z tego sprawę tym lepiej dla uczniów, szkoły i tego, co jest celem jej działania. Relacje rodziców i szkoły powinny opierać się na zaufaniu, życzliwości oraz wzajemnym szacunku, gdyż tylko wtedy cele wychowawcze postawione przed rodziną i szkołą są w pełni możliwe do osiągnięcia.

Współpraca nauczyciela z rodzicami jest niezbędnym warunkiem powodzenia pracy dydaktyczno— wychowawczej. Jednym z celów działań współpracy z rodzicami jest włączanie rodziców do działań dydaktycznych i wychowawczych szkoły. -Z myślą o wszechstronnym rozwoju dziecka zaprosiliśmy do klasy II b szkoły podstawowej chętnych rodziców w celu opowiedzenia o swojej pracy. I tak w październiku odwiedził nas tata Moniki, Dariusz Kowalewski, który jest leśniczym. Pan Darek przygotował zajęcia podczas których dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą-informuje dyrektor ZS Opalenie, Mirosław Narloch. W listopadzie zajęcia poprowadziła mama Jakuba Drożeńskiego, która pracuje w laboratorium i zajmuje się badaniem krwi. Ileż ciekawych wiadomości dzieci usłyszały, ile pytań zadały trudno zliczyć. Tym bardziej że pobieranie krwi nie cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i niejednokrotnie dorosłych. Na zakończenie odbyło się podsumowanie, podczas którego dzieci otrzymały cenne nagrody za wykazanie się wiedzą. -Mamy nadzieję, że na tym się nie skończy i możemy liczyć na kolejne ciekawe zajęcia z rodzicami. Zapraszamy- dodaje dyrektor Narloch.

Na podstawie: www.zsopalenie.pl

Data publikacji: 2015-11-26 12:47
  • Zajęcia z rodzicami w Zespole Szkół im. J. Czyżewskiego w...
  • Zajęcia z rodzicami w Zespole Szkół im. J. Czyżewskiego w...
  • Zajęcia z rodzicami w Zespole Szkół im. J. Czyżewskiego w...

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.