Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

FAMA Gniew Orłem Polskiej Przedsiębiorczości

Orły Polskiej Przedsiębiorczości i tytuły Firm i Instytucji Roku 2015 to nowa odsłona realizowanego od 13 lat konkursu Mazowiecka Firma Roku. W tegorocznym plebiscycie, w kategorii Przemysł Metalowy i Automatyka, nagrodę Pomorska Firma Roku otrzymała gniewska spółka FAMA Gniew. Po raz kolejny docenione zostały prężna działalność firmy, jej nowoczesne produkty i usługi, wyróżniające się na tle konkurencji.

- Cieszymy się, że to kolejne prestiżowe wyróżnienie otrzymała FAMA, bo to oznacza, że nasza praca, pomysły i projekty, które realizujemy sprawiają, że ta firma staje się coraz lepsza i konkurencyjna zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych. Nieustannie podnosimy jakość naszych produktów, rozbudowujemy zakład, inwestujemy w kadrę pracowniczą, bo zależy nam, aby FAMA, co już się w rzeczywistości dzieje, stała się najlepszym z najlepszych zakładów w tej branży - mówi dumny z wyróżnienia i dokonań swojej spółki prezes Kazimierz Poznański.

Celem konkursu było budowanie konkurencyjności i innowacyjności polskich przedsiębiorstw. Nagrody zdobywają najlepsze firmy w swoich dziedzinach działalności. Wszystko po to, aby promować najlepszych, pokazać jakość i solidność polskiego przedsiębiorcy.

Gala rozdania tegorocznych nagród odbyła się 28 listopada w warszawskim hotelu Gromada. Wyróżnienie dla Famy odebrali Piotr Ruda, kierownik Biura Projektowego oraz Administrator Sieci i Systemów Komputerowych Michał Sobierajski.

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, polityków i ludzi kręgów biznesu. Sam wieczór zaś poprowadzili Olga Borys i Krzysztof Ibisz. Wieczór uświetniła też swoim występem Tetiana Galistyna – gwiazda programu „Mam Talent”.

Wyróżnienie spółki FAMA Gniew jest dowodem na to, że firma odnosi sukcesy na rynku, jest wzorowo zarządzana, rozwija się w dynamiczny sposób, a co za tym idzie, jest w gronie przedsiębiorstw, które są wizytówką polskiej gospodarki.

Data publikacji: 2015-12-18 08:24
  • -
    Nagroda Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości dla FAMY w Gniewie
  • -
    Nagroda Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości dla FAMY w Gniewie

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.