Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Spotkanie Wigilijne

Od kilku lat tradycją Przedszkola w Jeleniu stała się organizacja przed Świętami Bożego Narodzenia przedstawienia jasełkowego, które wprowadzałoby każdego widza w magiczny, świąteczny nastrój. Dlatego dzieci z oddziału przedszkolnego w Jeleniu 18 grudnia wystawiły bożonarodzeniowy spektakl, na  który licznie przybyli rodzice oraz dziadkowie maluchów.

Piękna scenografia i kolorowe stroje sprawiły, że rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę. Była: Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie,  królowie i pastuszkowie. Występy przedszkolaków wywołały wzruszenie na twarzach zaproszonych gości, którzy nagrodzili dzieci za piękny występ  gromkimi brawami i pysznymi słodyczami. Następnie wszyscy złożyli sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem i zasiedli do odświętnie nakrytego wigilijnego stołu. Po uroczystej wieczerzy wigilijnej do przedszkolaków zawitał Święty Mikołaj, który przywiózł wszystkim dzieciom wspaniałe prezenty. Wizyta tak wspaniałego gościa bardzo ucieszyła dzieci.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, a występ dostarczył przedszkolakom oraz zaproszonym gościom niezapomnianych wrażeń i pozostanie na długo w ich pamięci.

Społeczność przedszkolna serdeczne dziękuje rodzicom za pomoc w zorganizowaniu corocznej uroczystości wigilijnej i przygotowanie pięknych strojów odgrywanych przez dzieci postaci. Jak co roku rodzice wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pomysłowością i inwencją twórczą.

Data publikacji: 2015-12-28 08:46
  • Spotkanie wigilijne
  • Spotkanie wigilijne
  • Spotkanie wigilijne

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.