Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Zmiany w urzędzie

Od 1 stycznia 2016 r. w gniewskim magistracie pracować będzie Tomasz Sikora - Przyjaciel Gniewu. Został on Doradcą Burmistrza Miasta i Gminy Gniew realizującym obowiązki zastępcy burmistrza zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym Urzędu Miasta i Gminy Gniew.

Tomasz Sikora na co dzień mieszka w Słupsku. W gniewskim magistracie ma pojawiać się trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i czwartki) i odpowiadać ma m.in. za turystyczny rozwój gminy. Strony umowy ustaliły, że po półrocznym okresie próbnym poddadzą ocenie swoją współpracę i podejmą decyzję o jej dalszym kontynuwowaniu.

Tomasz Sikora jest ekspertem w zakresie źródeł finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych i promocyjnych dla branży turystycznej. Z Gniewem związany jest od wielu lat za sprawą firmy konsultingowej Business Mobility International, która na zlecenie urzędu wielokrotnie opracowywała plany, strategie i inne kluczowe dla Gminy Gniew dokumenty, określające kierunki jej rozwoju.

Swoją karierę zaczynał jako wójt gminy Dębnica Kaszubska, następnie prowadził firmę konsultingową, która pomagała samorządom i przedsiębiorcom pozyskiwać fundusze strukturalne. Pełnił również funkcję prezesa w Przedsiębiorstwie Gospodarki Mieszkaniowej w Słupsku.

Tomasz Sikora, jak sam podkreśla, dostrzega w Gniewie ogromny potencjał związany głównie z rozwojem turystyki, o czym wielokrotnie przypomina, wskazując w opracowywanych dokumentach trafne rozwiązania w tym zakresie.

Jest uczestnikiem i moderatorem wielu konferencji dotyczących rozwoju usług turystycznych, podczas których niejednokrotnie podaje gminę Gniew jako przykład dobrego wykorzystywania walorów turystycznych. Poprzez swoją działalność przyczynia się do kreowania pozytywnego wizerunku miasta zarówno na Pomorzu, jak i na terenie całego kraju.

Tomasz Sikora za swoją dotychczasową współpracę z naszą gminą w 2010 r. otrzymał tytuł: „Przyjaciel Gniewu”. Wyróżnienie przyznane zostało jako dowód wdzięczności za profesjonalną pomoc przy aplikowaniu gminy o środki zewnętrzne, wygłaszaną otwarcie sympatię dla naszego miasta, okazywaną po wielokroć życzliwość oraz promowanie Gniewu jako miasta przyjaznego turystom i inwestorom.

 

Data publikacji: 2016-01-04 10:10
  • Tomasz Sikora

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.