Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Wieści z gniewskiego gimnazjum

Projekty, konkursy, spotkania, to wydarzenia z ostatnich tygodni, jakie miały miejsce w gniewskim gimnazjum. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi wiadomościami. Polecamy również stronę internetową szkoły, gdzie na bieżąco oglądać można zdjęcia z działalności placówki.

Mistrzowie Savoir-vivre'u

Na początku stycznia odbył się finał Konkursu na Mistrza i Mistrzynię Savoir-vivre Gimnazjum w Gniewie. Uczestnicy finału zakwalifikowali się do niego na podstawie wcześniejszych eliminacji. Byli to:

Dziewczęta:
• Małgorzata Jachym, III c
• Natalia Janaszczyk, I a
• Iwona Watkowska, III e
• Zuzanna Sztuka, III b
• Aleksandra Klusek, I c

Chłopcy:
• Konrad Janicki, III c
• Marcin Plath, I a
• Jakub Etmański, II b
• Szymon Betke, III a
• Wojtek Wesołowski, III e

Po niełatwych zmaganiach, w czasie których należało wykazać się nie tylko znajomością zasad savoir-vivre, ale i umiejętnościami praktycznymi, wyobraźnią i bystrością umysłu, zwycięzcami zostali: Małgorzata Jachym i Szymon Betka.

Finał konkursu kończył projekt „Obycie umila życie”. Organizatorzy dziękują sponsorom: Piekarni Karola Behrendta, firmie Ślizex-Market, M-GOPS Gniew za wsparcie projektu.

Etap rejonowy z informatyki

21 stycznia o godz. 14.00 w Gimnazjum im. św. Jana de La Salle w Gdańsku odbył się etap rejonowy konkursu informatycznego. Z naszego gimnazjum przystąpił do niego Szymon Kępiński z klasy II d. Uczeń walczył o awans do finału wojewódzkiego konkursu, rozwiązując zadania testowe. Gratulujemy!

Najgrzeczniejsza Klasa

Pod koniec stycznia klasa III c w nagrodę za zajęcie III miejsca w konkursie na Najgrzeczniejszą Klasę gościła w restauracji Zamkowa w Gniewie. Poczęstunek był naprawdę wyśmienity, a stoły pięknie nakryte. Uczniowie wracali do szkoły z pełnymi brzuchami i jeszcze zapasami „na drogę”. Klasa wraz z wychowawczynią dziękuje właścicielowi restauracji panu Cieślowskiemu oraz obsłudze za wspaniałe przyjęcie.

Źródło: www.gimnazjumgniew.vot.pl

Data publikacji: 2016-02-03 09:49

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.