Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Gniew na targach

W ostatni weekend, 9-10 kwietnia, w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu już po raz kolejny odbyły się Targi Turystyczne „WYPOCZYNEK”. Równolegle, podczas targów odbywał się TORUŃSKI FESTIWAL SMAKÓW, stanowiący doskonałą okazję do prezentacji oferty przez producentów tradycyjnej i ekologicznej żywności. Podczas tak dużej imprezy nie mogło zabraknąć i Kociewia, a co za tym idzie także Gniewu. 

Na targach zaprezentowały się: miasta i regiony turystyczne, touroperatorzy, biura turystyczne, uzdrowiska, hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne i organizatorzy aktywnego wypoczynku. Kociewie reprezentowane było przez Urząd Miasta i Gminy Gniew, Grodzisko Owidz, Powiat Tczewski i Lokalną Organizację Turystyczną LOT „Kociewie”. Na wspólnym stoisku zaprezentowane zostały materiały promocyjne o regionie, posmakować można było kociewskich fefernusków, albo wziąć udział w konkursie. A było o co powalczyć ponieważ każdego dnia targów do wygrania był między innymi voucher na pobyt dla dwóch osób na zamku w Gniewie. Oprócz nagrody ufundowanej przez Hotel Zamek Gniew do wygrania były upominki od Urzędu Miasta i Gminy Gniew.

-Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w targach toruńskich i wspólnie ze Starostwem Powiatowym i LOT Kociewiem promować nasz region. Popularność naszego stoiska była naprawdę duża, co świadczy o prawdziwej atrakcyjności Gniewu i Kociewia. Targi były nie tylko miłą zabawą, ale również okazją do podejmowania wielu ciekawych rozmów, dokonywania spostrzeżeń i snucia pomysłów na przyszłą promocję Kociewia i Gminy Gniew- mówiła po targach Magdalena Frost-Guz, kierownik Referatu Promocji i Informacji Urzędu Miasta i Gminy Gniew.

Podczas targów odbyły się m.in.: konkurs kulinarny o Chochlę Prezydenta Miasta Torunia, zabawy z Koziołkiem Matołkiem, warsztaty kulinarne, wykład o kuchni krzyżackiej, oraz pokaz „Krzyżacy łamią Okrasę” z udziałem popularnego kucharza Karola Okrasy.

 

Data publikacji: 2016-04-12 08:34
  • Gniew na targach
  • Gniew na targach
  • Gniew na targach

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.