Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Wystartuj po lepszą przyszłość z „Wiedza Start”

Nadszedł kwiecień, a wraz z nim czas intensywnej nauki dla gimnazjalistów. Zbliżające się egzaminy gimnazjalne są okazją do sprawdzenia swojej wiedzy i wygrania stypendium w formie pieniężnej. Jesteś uczniem III klasy gimnazjum z Gniewu lub Opalenia i przystępujesz do kwietniowego egzaminu gimnazjalnego? Wystartuj po lepszą przyszłość i zostań stypendystą „Wiedza Start”. Atrakcyjna nagroda czeka na 4 uczniów, którzy w części matematycznej i przyrodniczej osiągną najwyższą średnią arytmetyczną uzyskanych punktów. Stypendium jest w całości finansowane ze środków Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie.

- Ruszamy z kolejną edycja naszego programu stypendialnego –  tym razem pod zmienioną nazwą „Wiedza Start” – mówi Joanna Wachowska, koordynator ds. komunikacji Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie.- Jesteśmy przekonani, że w gniewskich szkołach kryją się młode talenty, stanowiące przyszłość miasta. Stypendium motywuje gimnazjalistów do odkrywania wiedzy i wynagradza uczniów, dla których nauka jest czymś więcej, niż obowiązkiem. Nasz program stawia na przyszłych inżynierów z pasją!

O tym, że na egzaminie warto dać z siebie wszystko, przekonali się laureaci zeszłorocznej, grudniowej edycji programu. Stypendia za wzorowe wyniki z próbnego egzaminu zostały przyznane Patrykowi Cieszyńskiemu, Krzysztof Osiakowi i Julii Jaskólskiej z Gimnazjum w Gniewie oraz Filipowi Korkowskiemu z Gimnazjum w Opaleniu.

Program Stypendialny „Wiedza Start” wspiera zdolnych uczniów III klas gimnazjów uczących się na terenie Gniewu i okolic. Nagrodę otrzymają trzej zwycięzcy wyłonieni spośród uczniów Gimnazjum w Gniewie oraz jeden z Gimnazjum w Opaleniu.

Z szczegółowym regulaminem można się zapoznać u Dyrekcji gimnazjów w Gniewie i Opaleniu, na stronie www.gimnazjumgniew.vot.pl. oraz w siedzibie Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie.  

Egzamin gimnazjalny już niebawem – rusz głową i pokaż, jak to jest być „zdolnym gniewnym” w inżynierii!

Data publikacji: 2016-04-12 09:55
  • Pakat

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.