Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Skocz po dobrą zabawę!

Akrobacje, triki i skoczna zabawa dla całej rodziny – tak zapowiada się rozpoczęcie sezonu na gniewskim skateparku „Weber Skok”. Już w tę sobotę, mieszkańcy Gniewu i okolic będą mogli po raz trzeci uczestniczyć w inauguracji deskorolkowego sezonu, połączonej z piknikiem miejskim. W tym roku organizatorzy – Zakład Produkcji Kruszyw w Gniewie oraz Gminny Ośrodek Sportu, przygotowali mnóstwo niespodzianek i nowości dla małych i dużych uczestników.

Pokazy biegłych w sztuce jazdy skateboardzistów to nie wszystko. Dzięki wypożyczalni sprzętu oraz warsztatom poprowadzonym przez profesjonalistów, każde dziecko będzie mogło spełnić swoje marzenie o akrobacjach na „desce” i poczuć się jak prawdziwy skater!

Zapowiada się gorąco. Nie tylko ze względu na piękną, wiosenną pogodę, na którą liczą organizatorzy i uczestnicy. O godz. 14:00 w Gminnym Ośrodku Sportu w Gniewie rusza skoczna zabawa z okazji inauguracji sezonu na gniewskim skateparku – gwoździem programu będą imponujące akrobacje zaprezentowane przez doświadczonych deskorolkowców. Swój kunszt jazdy będą mogli zaprezentować również wszyscy, którzy posiadają, bądź wypożyczą na miejscu sprzęt – na odważnych czekają zawody skate w dwóch kategoriach wiekowych. W jury konkursu zasiądą profesjonalni skateboarderzy, posiadający za sobą niejeden występ na ogólnopolskich festiwalach sportów ekstremalnych.

 - W tym roku wyszliśmy naprzeciw miłośnikom jazdy na rolkach, którzy będą mogli zmierzyć się w nowej dyscyplinie – Speed Slalomie. Sport to zdrowie, dlatego w programie, oprócz części poświęconej riderom, znajdują się też zabawy ruchowe dla całej rodziny. Piknik stanowi okazję do aktywnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym, do czego gorąco zachęcamy! - mówi Joanna Wachowska, koordynator ds. komunikacji Zakładu.

Najmłodsi będą mogli przeżyć przygodę na euro bungee oraz uczestniczyć w licznych zabawach prowadzonych przez animatorów. Jakie będą to zabawy? Oczywiście skoczne – wśród atrakcji znajdują się m.in. hop scotch, skoki w dal, mega skakanka, piłki oraz koniki do skakania. Aktywny dzień na świeżym powietrzu może zaostrzyć apetyt, dlatego na wszystkich uczestników czekają stoiska z gorącą zupą i pysznym popcornem.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu – daj się zaskoczyć dobrą zabawą i mnóstwem sportowych emocji!

Do zobaczenia na miejscu!

Data publikacji: 2016-04-15 08:38
  • Skocz po dobrą zabawę!
  • Skocz po dobrą zabawę!
  • Skocz po dobrą zabawę!
  • Skocz po dobrą zabawę!
  • Skocz po dobrą zabawę!
  • Skocz po dobrą zabawę!

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.