Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Gniew powraca do tradycji!

Już w najbliższą niedzielę wielkie otwarcie targowiska miejskiego „Gniewskie Leby – bazar różności”, miejsca, w którym odnajdą Państwo najwyższej jakości produkty, oferowane przez regionalnych twórców rękodzieła artystycznego, producentów zdrowej żywności oraz kolekcjonerów staroci. Dzięki nim stragany z dumą uginać się będą od niecodziennych produktów, a gniewski rynek ożyje, jak dawniej.  Przyjdź, zapoznaj się z ofertą wystawców i ożyw gniewski rynek razem z nami!

W niedzielę, 8 maja 2016 roku, na placu Grunwaldzkim odbędzie się inauguracja wydarzenia pn. „Gniewskie Leby - bazar różności”, którego celem jest ożywienie gniewskiego rynku, promocja lokalnych wyrobów i twórców, a także promocja regionu i jego walorów turystycznych. Jest to wyjątkowe wydarzenie, gdyż stanowić ma powrót do tradycji funkcjonowania cotygodniowego targowiska na głównym placu miejskim.

W programie imprezy inaugurującej, która rozpocznie się już o godz. 10.00 na placu Grunwaldzkim, zaplanowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: gigantyczne bańki mydlane, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, pokazy szczudlarskie oraz konkursy, gry i zabawy. Punktem kulminacyjnym będzie wspólne zdjęcie gniewian, wykonane przez Pana Marcina Lipińskiego ze StudiaA. Całość imprezy natomiast uświetni zespół Trio the Janeiro.

"Gniewskie Leby- bazar różności " to doskonała szansa, aby ożywić handel w Gniewie dzięki umożliwieniu lokalnym twórcom wyjście z ofertą wprost do klientów, poprzez wystawienie swoich wyrobów. Natomiast dla wszystkich odwiedzających jest to wspaniała okazja nie tylko do zakupienia wyjątkowych produktów, ale także spędzenia przyjemnie czasu w centrum miasta.

Data publikacji: 2016-04-27 14:52
  • Gniewskie Leby - bazar różności

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.