KZP Team Gniew z medalami Mistrzostw Polski

W dniach 1 i 2 kwietnia w Zalesiu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Unii Trójboju Siłowego w wyciskaniu sztangi leżąc, przysiadzie i martwym ciągu. Do Zalesia pojechało trzech zawodników z Stowarzyszenia Sportów siłowych KZP Team Gniew. Wszyscy zawodnicy spisali się rewelacyjnie i zdobyli medale mistrzostw Polski.

Ireneusz Rosak startował w kategorii wagowej do 67,5 kg i zdobył złoty medal w przysiadzie z wynikiem 105 kg oraz zdobył złoty medal w wyciskaniu sztangi leżąc z wynikiem 102,5 kg.

Michał Kocknecht  startował w kategorii wagowej do 82,5 kg i zdobył złoty medal w przysiadzie z wynikiem 190 kg oraz zdobył złoty medal w wyciskaniu sztangi leżąc z wynikiem 160 kg.

Krystian Liebrecht startował w kategorii wagowej do 105 kg zdobył srebrny  medal w wyciskaniu sztangi leżąc z wynikiem 180 kg.

W zawodach w Zalesiu udział wzięło ponad 300 zawodników z Polski, Niemiec, Szwecji, Czech  i Słowacji.

Zawody w Zalesiu były eliminacjami do mistrzostw Europy federacji GPC, które odbędą się w czerwcu w Białej Podlasce.  Zawodnicy z KZP Team Gniew na mistrzostwach zdobyli 3 złote medale i dwa srebrne i dzięki temu wywalczyli miejsce na udział w Mistrzostwach Europy do których zaczynają już przygotowania.

Stowarzyszenie KZP Team Gniew serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do kibicowaniu lub wzięcia udziału w  „ II otwartych  mistrzostwach w wyciskaniu sztangi leżąc w stylu klasycznym w Gniewie” które odbędą się 20 maja na hali widowiskowo-sportowej w Gniewie .

Data publikacji: 2017-04-05 08:34