Pingpongowe zmagania

W poniedziałek, 13 listopada w Hali Widowiskowo–Sportowej w Gniewie odbyły się zawody powiatowe w Tenisie Stołowym. Rywalizacja prowadzona była w czterech kategoriach, "Igrzyska Dzieci" dziewcząt i chłopców oraz "Igrzyska Młodzieży" dziewcząt i chłopców. Zawody zostały zorganizowane przez PCS Tczew przy współudziale GOSiR w Gniewie.

Mistrzostwa rozgrywane były do trzech wygranych pojedynków, każdy pojedynek do trzech wygranych setów, do 11 punktów. A oto klasyfikacja generalna w poszczególnych kategoriach:

KLASYFIKACJA GENERALNA "IGRZYSK DZIECI" DZIEWCZĘTA

• SP NR 1 GNIEW
  • ZKiW RUDNO
  • SP NR 11 TCZEW

Drużyna SP NR 1 GNIEW wystąpiła w składzie: Dzwonkowska Marta, Matuszewska Kinga, Wolszlegier Wiktoria

3. 3 SP DĄBRÓWKA

Drużyna ZKiW RUDNO wystąpiła w składzie: Janakowska Zuzanna, Skolimowska Sandra, Rybarska Wiktoria

KLASYFIKACJA GENERALNA "IGRZYSKA MŁODZIEŻY" CHŁOPCY

1. SP NR 2 GNIEW
  2. PKG TCZEW i ZKiW NR 1 PELPLIN
  3. SP DĄBRÓWKA

Drużyna SP NR 2 GNIEW wystąpiła w składzie: Kwiatkowski Patryk, Pek Maksymilian, Wolf Szymon

Zwycięzcy poszczególnych kategorii reprezentowali nasz powiat na zawodach szczeblu pófinału wojewódzkiego, które zorganizowane zostały dwa dni później tj. w środę 15 listopada w Gdyni. Poniżej zaprezentowane zostały wyniki gniewskich szkół. Warto podkreślić, że wszyscy zawodnicy biorący udział w rozgrywkach są wychowankami pana Bartosza Zabrockiego - instruktora tenisa stołowego oraz zawodnikami UKS OLIMPIA GNIEW.

• SP NR 2 GNIEW - SP NR 1 GDYNIA 3:0

Chłopcy z SP NR 2 w Gniewie w dniu 28 listopada w Gdyni, wystąpią w zawodach Finału Wojewódzkiego. Trzymamy kciuki!

Data publikacji: 2017-11-24 13:37