Finał w tenisie stołowym

Wczoraj, tj. 28 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej im. gen. J. Hallera w Gniewie udali się na Finał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Chłopców, który został rozegrany w Gdyni. Rywalizację prowadzono w czterech kategoriach, oddzielnie Igrzyska Dzieci dziewcząt i chłopców oraz Igrzyska Młodzieży dziewcząt i chłopców.

Finał wojewódzki w poszczególnych kategoriach rozgrywany był w dwóch grupach trzydrużynowych.  Każdy mecz  rozgrywano do trzech wygranych pojedynków, a każdy pojedynek do trzech wygranych setów, do 11 punktów. Drużyny zajmujące odpowiednio takie same miejsca w grupach spotykały się w finałach: C o V miejsce, B o III miejsce, A o I miejsce.

Zawody zorganizowane zostały przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.

Reprezentanci naszej gminy wypadli w tych zawodach bardzo dobrze, zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Poniżej wyniki techniczne.