Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego
Prawdziwe uczucie nie przemija, trwa lata, a małżeństwo nie kończy wszystkiego lecz zaczyna, wspólna droga ramię w ramię w miłości, szacunku i wzajemnym zrozumieniu. Tak też przez ponad 50 lat kroczą przez życie Państwo:
Państwo Janina i Tadeusz Bielińscy z Kursztyna
Państwo Bożena i Jerzy Dembek z Piaseczna
Państwo Maria i Andrzej Gocek z Gniewa
Państwo Danuta i Henryk Korynt z Gniewa
Państwo Teresa i Jerzy Luczak z Koloni Ostrowickiej
Państwo Ewa i Henryk Zabroccy z Gniewa, którzy obchodzili jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej docenił Jubilatów, dlatego mieliśmy okazję gościć Ich w gniewskim magistracie, gdzie odebrali medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, wręczył je burmistrz Maciej Czarnecki w asyście kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Marii Korynt.
Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego należy do uroczystości, w których uczestniczymy z wielkim wzruszeniem. Włodarz pod adresem dostojnych Jubilatów skierował słowa uznania i podziękowania za dobry przykład jaki dają młodym pokoleniom wstępującym w związki małżeńskie.
Gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, życzymy wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku, życzymy radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności, byście mogli Państwo świętować kolejne jubileusze w gronie najbliższych.
Data publikacji: 2026-05-21 09:42
« wstecz