Gniewscy badmintoniści na podium

Dwa zespoły najmłodszych badmintonistów ze Szkoły podstawowej w Gniewie, wywalczyły brązowe medale w finałach wojewódzkich gier drużynowych badmintona. Igrzyska wojewódzkie rozegrano systemem "każdy z każdym", 27 listopada br. na hali GOS w Gniewie.

W kategorii dziewcząt zespół SP Gniew występujący w składzie: Klaudia Rezmer, Paula Gonsiorowska , Patrycja Kaffka, Anna Jeske i Julia Mokwa zajęły trzecie miejsce  Pokonały reprezentacje SP Nebrowo i SP Skórcz po 3:0, przegrały  z rówieśniczkami z Gdańska 1:3 i Miastka 0:3

Klasyfikacja końcowa:

1. miejsce   SP nr 1  Miastko
 2. miejsce   SP nr 24  Gdańsk
 3. miejsce   SP Gniew
 4. miejsce   Publiczna Szkoła Podstawowa Skórcz
 5. miejsce   SP  Nebrowo Wielkie

Chłopcy z miejscowej podstawówki pokonali zespoły z Skórcza i Nebrowa  przegrywając z rówieśnikami z Miastka i Gdańska. W składzie drużyny z Gniewu wystapili : Patryk Kwiatkowski, Maciej Głowiński, Marcel Sedlewski , Patryk Tobiański oraz najmłodszy Igor Moczulski.

Za trzy pierwsze miejsca kapitanowie otrzymali pamiątkowe puchary a zawodnicy udekorowani zostali  medalami, wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy

Data publikacji: 2015-12-22 11:56