Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Przypominamy o trwającym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

Jeszcze się nie spisałeś? Zrób to jak najszybciej na stronie internetowej spisu lub telefonicznie dzwoniąc na numer 22 279 99 99. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa do 30 września 2021 r. Pamiętać należy, że na samodzielne wypełnienie formularza jest czas do momentu aż podejmie z Państwem kontakt rachmistrz. Zgodnie z ustawą nie można odmówić rachmistrzowi udzielenia informacji.

Zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Dzięki połączeniu wrażliwości ochotników oraz systemowym, wdrażanym od lat rozwiązaniom mądrej pomocy, tylko w zeszłej edycji Paczka pomogła ponad 14 000 rodzin. Akademia Przyszłości to siostrzany program Paczki, który od 2003 roku stanowi bezpieczną i twórczą przestrzeń dla dzieci. Podczas zeszłej edycji wsparcie w budowaniu własnej wartości otrzymało 1 650 podopiecznych Akademii.

Poznaj swojego sąsiada - seniora!

Najbardziej dotkliwym problemem osób starszych jest samotność i brak zainteresowania ze strony najbliższego otoczenia. Ale nawet najbardziej samotny człowiek ma sąsiada. I każdy z nas jest czyimś sąsiadem. Często Seniorzy nie chcą prosić o pomoc. Albo nie chcą przeszkadzać, kiedy widzą jak spieszymy się każdego dnia do pracy czy na zakupy, zajęci swoimi sprawami. Ich izolację pogłębiła trwająca od ponad roku pandemia. Dlatego reagując na bieżącą sytuację społeczną, Głos Seniora razem z programem społecznym Adamed dla Seniora inaugurują nową ogólnopolską kampanię pod nazwą Poznaj Swojego Sąsiada - Seniora!

Oferta pracy w spółce FAMA

Gniewska spółka FAMA prowadzi rekrutację na stanowisko elektromontera. Zainteresowane osoby mogą kontaktować się z firmą pod adresem e-mail: sekretariat@fama-gniew.com lub telefonicznie pod numerem telefonu 58 530 76 50.

Wyjątkowy projekt w Gniewie! Nowy wymiar historii!

Misja Zamek trwa! Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie realizuje projekt pn. „Misja Zamek – nowy wymiar historii”, którego celem jest stworzenie przestrzeni do spotkań i wspomnień o wielkiej odbudowie Zamku w Gniewie.

W Jaźwiskach powstanie długo wyczekiwany chodnik

To historyczna chwila dla Jaźwisk. Po 40 latach mieszkańcy wsi doczekają się budowy chodnika w jednym z najniebezpieczniejszych miejsc w gminie Gniew. 30 lipca burmistrz Maciej Czarnecki podpisał porozumienie z Powiatem Tczewskim w sprawie realizacji i finansowania inwestycji. Zadanie wykonane ma zostać jeszcze w tym roku. W najbliższym czasie ogłoszony zostanie przetarg na wyłonienie wykonawcy, który zrealizuje projekt.

Mobilny Punkt Spisowy dziś w Opaleniu

Dzisiaj, 3 sierpnia Mobilny Punkt Spisowy działać będzie w remizie OSP w Opaleniu. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do skorzystania z pomocy doświadczonych rachmistrzów, którzy w mobilnym punkcie pomogą spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Punkt czynny będzie w godz. od 16.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy!

Kociewski akcent na Jarmarku św. Dominika

Jarmark św. Dominika trwa w najlepsze na ulicach Gdańska. Na straganach mnogość produktów: jadło i napitki, ale też antyki, biżuteria czy rękodzieło. Kociewie ma swój dzień na tej jednej z największych imprez wystawienniczych w Europie. Już w piątek, 6 sierpnia odbędzie się tam prawdziwe Święto Kociewia. Serdecznie zapraszamy!

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.