Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Innowacyjny Przedszkolak dobiega końca

Zgodnie z założeniami realizacja projektu „Innowacyjny Przedszkolak” dobiega końca. W ubiegłym tygodniu odbyły się ostatnie zajęcia przyrodnicze i ruchowe dla dzieci, a w bieżącym taneczno-muzyczne.

Realizacja projektu Innowacyjny przedszkolak

W ramach realizacji projektu pn. „Innowacyjny przedszkolak” w okresie wakacyjnym budynek Przedszkola w Gniewie został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki zamontowanemu podnośnikowi oraz specjalnych barierek.

Innowacyjny Przedszkolak - platforma schodowa dla osób niepełnosprawnych

Projekt  realizowany w ramach Działania 03.01. Edukacja przedszkolna Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu wynosi 764 636,09 zł, w tym dofinansowanie z UE 649 940,68 zł.

Innowacyjny Przedszkolak - realizacja projektu trwa

W czerwcu w ramach projektu Innowacyjny Przsedszkolak odbyły się szkolenia dla rodziców. Podczas spotkań z psychologiem opiekunowie mogli dowiedzieć się jakie są współczesne zagrożenia wśród dzieci, jak np. fonoholizm, i jak sobie z nimi radzić.

Modernizacja sal w gniewskim przedszkolu zakończona

W gniewskim przedszkolu dobiegł końca gruntowny remont pomieszczeń obiektu, realizowany w ramach programu Innowacyjny Przedszkolak. W ramach działań projektowych dwie sale przeszły całkowitą modernizację, od wymiany instalacji elektrycznej, instalacji CO, po nowe tynki, malowanie ścian, wymianę sufitów i oświetlenia oraz nowe podłogi.

Realizacja projektu Innowacyjny Przedszkolak

W gniewskim przedszkolu trwa reorganizacja przestrzeni - gruntowny remont pomieszczeń obiektu. W ramach działań dwie sale przechodzą całkowitą modernizację, od wymiany instalacji elektrycznej, instalacji CO, po nowe tynki, malowanie ścian, wymianę sufitów i oświetlenia oraz nowe podłogi.

Innowacyjny przedszkolak - szkolenia, nowy sprzęt i plac zabaw w miejskim przedszkolu

Ostatnie tygodnie były dosyć intensywne jeżeli chodzi o realizację projektu. Do przedszkola w Gniewie oraz do dwóch sal w Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewie, z których czasowo będzie korzystało miejskie przedszkole, trafiło już wyposażenie, w tym oczekiwany sprzęt: laptopy z oprogramowaniem do różnego typu zajęć, tablety, monitory interaktywne, urządzenia wielofunkcyjne, roboty, photon oraz kayboard i sprzęt nagłaśniający. Placówka otrzymała również ozonator i dywan interaktywny. 11 grudnia odbyły się również ostatnie z serii trwających od listopada spotkań, mających na celu podniesienie kwalifikacji kadry.

Szkolenia dla nauczycieli

Kolejne dni szkoleń dla nauczycieli Przedszkola w Gniewie za nami. Tym razem tematem zajęć finansowanych w ramach Działania 03.01. Edukacja przedszkolna Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 były „Nowoczesne metody i techniki pracy z dzieckiem”.

"Innowacyjny Przedszkolak"

Realizacja projektu w ramach Działania 03.01. Edukacja przedszkolna Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, na który Gmina Gniew pozyskała 649 940,68 zł - nabiera coraz większego tempa……

649 941 złotych dla Gminy Gniew - umowę na dofinansowanie podpisana w Gdańsku

Rozpoczęcie projektu Innowacyjny przedszkolak w gminie Gniew coraz bliżej! We wtorek, 19 października burmistrz Maciej Czarnecki i Skarbnik Gminy Gniew Maria Olszewska podpisali umowę na dofinansowanie. Do gniewskiego samorządu trafi prawie 650 000 złotych na wsparcie edukacji przedszkolnej. Gniew był jednym z 12 samorządów województwa pomorskiego, które otrzymało wsparcie finansowe. Ponad 18 milionów złotych trafi do gmin.

Innowacyjny przedszkolak – prawie 650 000 złotych dla Gminy Gniew

Miło nam poinformować, że Gmina Gniew pozyskała prawie 650 000 złotych w ramach Działania 3.1. Edukacja przedszkolna, z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020, na duży projekt przedszkolny. Projekt „Innowacyjny przedszkolak” zakłada utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego, wyposażenie nowo adaptowanych pomieszczeń oraz dotychczasowych sal w budynku miejskiego przedszkola.

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.