Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Wystawa Bractwo Strzeleckie w Gniewie w piaseckim muzeum
2023.01.12
Wystawa Bractwo Strzeleckie w Gniewie w piaseckim muzeum

Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego Warszawa Oddział Piaseczno zaprasza na zwiedzanie wystawy pt. Bractwo Strzeleckie w Gniewie. Proces konserwacji sztandaru Bractwa Strzeleckiego Gniew z 1896 roku. Na wystawie są prezentowane sztandary, puchary i odznaczenia bractwa strzeleckiego, fotografie i etnografia. Wystawa będzie czynna do 31 marca 2023 roku.

Osobowość Roku 2022
2023.01.12
Osobowość Roku 2022
Ruszyło głosowanie w plebiscycie Osobowość Roku 2022, prowadzonym w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. Miło nam poinformować, że w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna nominowany został burmistrz Maciej Czarnecki, za promocję miasta i gminy Gniew, działalność na rzecz społeczności lokalnej oraz starania o poprawę infrastruktury w naszej gminie.
Kulturalne Ferie w Gniewie
2023.01.12
Kulturalne Ferie w Gniewie

W pierwszym tygodniu ferii Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie przygotowało tydzień pełen atrakcji dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat z Gminy Gniew. Odbędą się różnorodne warsztaty, wycieczka oraz dyskoteka.

Konkurs historyczny „Gniew Gród nad Wisłą i Wierzycą”
2023.01.11
Konkurs historyczny „Gniew Gród nad Wisłą i Wierzycą”

We wtorek, 10 stycznia po raz dziesiąty przyjechali na Zamek w Gniewie reprezentanci szkół podstawowych z gminy Gniew oraz uczniowie szkół z Kwidzyna, Rudna i Konarzewa aby wziąć udział w konkursie: "Gniew, gród nad Wisłą i Wierzycą". Łącznie stu trzech uczestników rywalizowało w trzech kategoriach: szkoła podstawowa i ponadpodstawowa oraz dorośli.

 

E-Urząd skarbowy w zasięgu twojej ręki
2023.01.11
E-Urząd skarbowy w zasięgu twojej ręki

Za pośrednictwem serwisu udostępnionego od 1 lutego 2021 roku na stronie internetowej www.podatki.gov.pl mogą Państwo łatwo, szybko i kompleksowo załatwić swoje sprawy podatkowe. E-Urząd Skarbowy działa przez całą dobę, można z niego korzystać z dowolnego urządzenia połączonego z internetem. Aby skorzystać z serwisu należy zalogować się za pomocą profilu zaufanego, e- dowodu, bankowości elektronicznej lub danymi podatkowymi.

VI kolejka Gniewskiej Ligi Futsalu z Zuos Tczew sezon 2022/2023 za nami
2023.01.11
VI kolejka Gniewskiej Ligi Futsalu z Zuos Tczew sezon 2022/2023 za nami

Przedstawiamy Państwu wyniki VI kolejki Gniewskiej Ligi Futsalu z Zuos Tczew sezon 2022/2023. Na prowadzeniu utrzymuje się  drużyna Wisła Walichnowy i Drewstol. Szczegółowe informacje oraz fotorelacja dostępna jest na  profilu organizatora. Kolejne rozgrywki Gniewskiej Ligi Futsalu już w sobotę 14 stycznia o godz. 15:00. Zapraszamy!

Sprzedaż paliwa stałego w preferencyjnych cenach
2023.01.10
Sprzedaż paliwa stałego w preferencyjnych cenach

Informujemy, że Gmina Gniew do 30 kwietnia 2023 roku kontynuować będzie sprzedaż paliwa stałego w preferencyjnych cenach. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem węgla mogą składać wnioski w Biurze Obsługi Interesanta UMiG Gniew (parter budynku) lub w sekretariacie (p. 111). Limit zakupu na gospodarstwo domowe to 3 tony na sezon grzewczy 2022/2023. Wnioski składać będzie można do 15 marca 2023 r.

Pracuj w spółce FAMA
2023.01.10
Pracuj w spółce FAMA

Spółka FAMA prowadzi rekrutację na stanowisko ślusarza. Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia proszone zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem i kontaktu z firmą. Szczegóły w załączniku.

Świąteczne jasełka w gniewskim kościele 
2023.01.10
Świąteczne jasełka w gniewskim kościele 

W piątek, 6 stycznia podczas mszy świętej dla dzieci o godz. 11:00 w gniewskim kościele dzieci z miejskiego przedszkola wystawiły przedstawienie jasełkowe. W tym dniu obchodzimy święto Objawienia Pańskiego, zwane również Świętem Trzech Króli, na pamiątkę pokłonu złożonego Dzieciątku Jezus przez trzech Mędrców ze wschodu – Kacpra, Melchiora i Baltazara. 

Barwny Orszak Trzech Króli w Gniewie
2023.01.10
Barwny Orszak Trzech Króli w Gniewie

W piątek, 6 stycznia 2023 roku Gniew uroczyście obchodził Święto Trzech Króli. Były koncerty, pochód oraz konkursy. Nie zabrakło także głównych postaci tego święta - Trzech Króli, którzy przybyli ze Wschodu na swoich koniach.

Spotkanie informacyjne dotyczące budowy gazociągu Gardeja-Kolnik
2023.01.09
Spotkanie informacyjne dotyczące budowy gazociągu Gardeja-Kolnik

Operator Gazociągów Przemysłowych Gaz-System S.A. zaprasza mieszkańców z gmin Gniew i Pelplin na spotkanie informacyjne dotyczące budowy gazociągu Gardeja-Kolnik. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 9 stycznia 2023 r. o godz. 14:00 w świetlicy wiejskiej w Rudnie. Celem zebrania będzie przekazanie zainteresowanym mieszkańcom informacji na temat projektowanego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Gardeja – Kolnik. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego i poświęcone będzie głównie tematyce odszkodowawczej. Szczegóły znajdą Państwo w załączniku.Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów z gniewskiego ZSP
2023.01.05
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów z gniewskiego ZSP

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół, w których nauka kończy się egzaminem dojrzałości. Może je otrzymać uczeń, który uzyskał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Gniewska Liga Futsalu sezon 2022/2023
2023.01.05
Gniewska Liga Futsalu sezon 2022/2023

Przedstawiamy Państwu wyniki V kolejki Gniewskiej Ligi Futsalu z Zuos Tczew sezon 2022/2023. Na prowadzeniu utrzymuje się  drużyna Drewstol i Wisła Walichnowy. Szczegółowe informacje dostępne na  profilu organizatora. Kolejne rozgrywki Gniewskiej Ligi Futsalu już 7 stycznia o godz. 15:00. Zapraszamy!

Przekaż dane dotyczące czynszów najmu lokali mieszkalnych
2023.01.05
Przekaż dane dotyczące czynszów najmu lokali mieszkalnych

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 27 grudnia 2007 r. w sprawie określenia danych dotyczących czynszów najmu lokali mieszkalnych nienależących do publicznego zasobu mieszkaniowego, położonych na obszarze gminy lub jego części (Dz. U. z dnia 31 grudnia 2007 r., nr 250, poz. 1873) zarządcy nieruchomości powinni przekazywać dane dotyczące czynszów najmu lokali mieszkalnych nienależących do publicznego zasobu mieszkaniowego do Urzędu Miasta i Gminy w Gniewie.

Kolejne instalacje fotowoltaiczne w gminie Gniew
2023.01.04
Kolejne instalacje fotowoltaiczne w gminie Gniew

Dzisiaj burmistrz Maciej Czarnecki podpisał umowę ze spółką Veolia Północ na przygotowanie projektu oraz dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 6,36 kWp dla budynku Świetlicy Wiejskiej w Kolonii Ostrowickiej. Koszt inwestycji wyniesie prawie 37 000 złotych. Podobne instalacje pojawią się także na innych, gminnych obiektach użyteczności publicznej.

Złoty Jubileusz
2023.01.04
Złoty Jubileusz

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół. Państwo Marianna i Zbigniew Gołyńscy z Gniewu przeżyli ze sobą pół wieku, 30 grudnia 2022 roku w gniewskim magistracie odebrali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP, wręczył je burmistrz Maciej Czarnecki w asyście kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Renaty Ebłowskiej.

Oglądaj obrady radnych na żywo
2023.01.04
-

Dzisiaj o godz. 9:00 w Sali Kameralnej odbędzie LVII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Gniewie VIII kadencji. Obrady radnych zwołane zostały w celu dokonania zmian w uchwale budżetowej i wieloletniej prognozie finansowej gminy. Spotkanie radnych oglądać można na kanale Urzędu Miasta i Gminy Gniew na portalu YouTube.

Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Gniewie
2023.01.03
Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Gniewie

Informujemy, że w środę 4 stycznia o godz. 9:00 w Sali Kameralnej odbędzie się LVII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Gniewie VIII kadencji. Obrady radnych zwołane zostały w celu dokonania zmian w uchwale budżetowej i wieloletniej prognozie finansowej gminy. Szczegóły w załącznikach.

Koncert kolęd i Orszak Trzech Króli
2023.01.02
Koncert kolęd i Orszak Trzech Króli

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Gniew na obchody Święta Trzech Króli, które odbędą się w piątek, 6 stycznia 2023 roku. Rozpocznie je koncert dwóch chórów: Harmonia Sphaerarum i Pasja w Kościele pw. Św. Mikołaja w Gniewie o godz. 16:00, po którym wyruszy kolorowy Orszak Trzech Króli na Rynek w Gniewie. Wydarzenie zakończy Msza Święta w kościele o godzinie 17:30.

Kalendarium Imprez Sportowych
2023.01.02
Kalendarium Imprez Sportowych
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie prezentuje Państwu kalendarium wydarzeń rekreacyjno - sportowych miasta i gminy Gniew na miesiąc STYCZEŃ 2023. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was przewodnik po bogatej ofercie imprez rekreacyjno – sportowych odbywających się na terenie naszego miasta. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń. 
Informator biurowy LOT Kociewie
2023.01.02
Informator biurowy LOT Kociewie

Prezentujemy informator biurowy Lokalnej Organizacji Turystycznej Kociewie, w którym znajdziemy podsumowanie listopadowych i grudniowych działań organizacji. Jak sami Państwo zobaczą, niemało się działo w ostatnim czasie. 

Rozstrzygnięcie otwartych konkursów ofert
2022.12.30
Rozstrzygnięcie otwartych konkursów ofert

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew wydał zarządzenia w sprawie rozstrzygnięcia otwartych konkursów ofert na prowadzenie w 2023 roku  Lokalnego Centrum Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży na terenie miasta i gminy Gniew. Szczegóły znajdą Państwo w załącznikach.

Życzenia noworoczne
2022.12.30
Życzenia noworoczne

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2023 Burmistrz Miasta i Gminy Gniew składa Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzący czas przyniesie Wszystkim dużo radości, spokoju i optymizmu. Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia i szczęścia na każdy dzień!

Otwarty konkurs ofert
2022.12.29
Otwarty konkurs ofert

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w zakresie rozwoju kultury fizycznej na terenie Miasta i Gminy Gniew w 2023 r. Szczegóły znajdą Państwo w załącznikach.

Skrócony czas pracy urzędu
2022.12.29
Skrócony czas pracy urzędu

Informujemy, że w piątek 30 grudnia Urząd Miasta i Gminy w Gniewie czynny będzie do godz. 12.00. Za utrudnienia przepraszamy!

Oglądaj obrady radnych na żywo
2022.12.28
Oglądaj obrady radnych na żywo

Dzisiaj o godz. 9:00 w Sali Kameralnej odbędzie LVI sesja Rady Miejskiej w Gniewie VIII kadencji. Na sesji uchwalona zostanie wieloletnia prognoza finansowa Gminy Gniew na lata 2023-2038 oraz budżet Gminy Gniew na rok 2023. Spotkanie radnych oglądać można na kanale Urzędu Miasta i Gminy Gniew na portalu YouTube.

Wesołych świąt!
2022.12.23
Wesołych świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Burmistrz Miasta i Gminy Gniew życzy pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, w zgodzie i miłości. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość, a świąteczny czas wypełni serca nadzieją i dobrocią. Wesołych Świąt!

 

drukuj całą stronę

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.