Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Msza Święta
2015.11.12
-

Informujemy, że w niedzielę, 15 listopada 2015 r. o godz. 9:00 w Kościele pw. św. Mikołaja w Gniewie, odbędzie się msza w intencji zmarłych pracowników urzędu i działaczy samorządowych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Mewa Gniew Junior wicemistrzem rundy jesiennej
2015.11.12
-

KS Mewa Gniew Junior zakończył rozgrywki rundy jesiennej. Miło nam poinformować, że młodzi piłkarze pod kierunkiem Marka Kleister uplasowali się na II miejscu, pokonując takie drużyny jak: Sokół Zblewo, GKS Bobowo, Wietcisę Skarszewy, KP Starogard Gd., Rodło II Kwidzyn i Wierzycę Pelplin. I miejsce w tych rozgrywkach zajął Beniaminek Starogard Gd. Gratulacje dla wszystkich drużyn i ich trenerów. 

Udany finisz Mewy Gniew
2015.11.12
-

Runda jesienna w sezonie 2015/2016 powoli dobiega końca. Swoje rozgrywki zakończyły już Wisła Walichnowy i Mewa Gniew. Wisła Walichnowy uległa drużynie Zarex Bytonia 3:12. Mewa Gniew pokonała 2:0 drużynę Skra Kończewice. Weber Szprudowo uległ drużynie LKS Waplewo 3:5. Sobieski Gniew zremisował z Olimpią Sztum 2:2.

Uwaga na wiatr!
2015.11.12
-

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne otrzymane z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Prognozuje się wystąpienie silnych wiatrów w województwie pomorskim od godz. 7.00 do godz. 19.00 12 listopada. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska - 90 proc.

Dzień Seniora w Jeleniu
2015.11.10
-

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. Z tą myślą, Sołtys i Rada Sołecka wsi Jeleń zorgaznizowali Dzień Seniora, który odbył się 24 pańdziernika br. o godz. 16:00.

Skonsultuj się
2015.11.10
-

Powiatowe Centrum Informacyjne w Tczewie serdecznie zaprasza do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych na Pomorzu. Jeśli jesteś zainteresowany/a tematem funduszy europejskich, to coś dla Ciebie. Zaproszenie w szczególności kierowane jest do przedsiębiorców oraz osób fizycznych planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Praca dla ślusarza
2015.11.10
-

FAMA Spółka z  o.o. w Gniewie poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisko ślusarza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Szczegóły w załączniku. 

Gniewskie Święto Niepodległości
2015.11.10
-

11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Właśnie wtedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Miasto i Gmina Gniew zaprasza mieszkańców do uczczenia niepodległej Polski poprzez uczestnictwo w Gniewskiej Paradzie Niepodległości.

Zakaz parkowania
2015.11.10
-

Szanowni Mieszkańcy, Placu Grunwaldzkiego, w związku z obchodami 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w środę 11 listopada od godz. 15.00 zamknięty zostanie ruch dla północnej strony rynku starego miasta. Zwracamy się, więc z prośbą o nieparkowanie samochodów w tej części rynku. Za wszystkie te utrudnienia serdecznie przepraszamy.

XXVIII Gniewskie Spotkania Kameralne
2015.11.10
-

Nie od dziś wiadomo, że muzyka jest lekarstwem na wszystko. Walcząc więc z jesiennymi smutkami warto wybrać się na Gniewskie Spotkania Kameralne. Następny koncert już w najbliższy czwartek, 12 listopada. Szczegóły na plakacie poniżej.

Oświadczenie Burmistrza
2015.11.10
-

Publikujemy oświadczenie Burmistrz Miasta i Gminy Gniew wyjaśniające wypowiedź włodarz na łamach lokalnej prasy.

Święto Niepodległości w Tymawie
2015.11.10
-

10 listopada 2015r. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Tymawie, w związku z jutrzejszym Świętem Niepodległości, organizuje „Ognisko Patriotyzmu”. Serdecznie zapraszamy!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
2015.11.10
-

Dom Przedsiębiorcy w Tczewie zaprasza na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniach 16-22 listopada 2015 r. Jest to ogólnoświatowa inicjatywa, która ma na celu wspieranie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży.

Uwaga na wiatr!
2015.11.10
-

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne otrzymane z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. W powiatach nadmorskich prognozowany jest silny wiatr o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 90 km/h, z zachodu i północnego-zachodu. W subregionie wewnętrznym porywy wiatru do 75 km/h spodziewane są w ciągu dnia we wtorek. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska -  90 proc.

Ognisko patriotyzmu
2015.11.09
-

Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Gogolewie zaprasza na Ognisko Patriotyzmu, które odbędzie się 10 listopada w Świetlicy wiejskiej w Gogolewie. Serdecznie zapraszamy!

Wymiana sieci gazociągowej
2015.11.09
-

Od 28 października PGNiG wymienia sieci gazociągowe na starym mieście. Obecnie trwa wymiana rur na ul. Piłsudskiego, gdzie prace przewidziane są do 17 listopada. Po tym czasie na warsztat wzięty zostanie plac Grunwaldzki. Roboty ziemne uzależnione są od warunków pogodowych, stąd też nieznana jest konkretna data ich zakończenia. Sieci wymienia firma Instalatorstwo Usługi Gaz Co Mirosław Łubiarz. Mieszkańców prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Orły z Gronowa najlepsze na Orliku
2015.11.09
-

W sobotę, 7 listopada, na Orliku przy Gimnazjum im. gen. Hallera w Gniewie, po raz 6-sty, rozegrany został Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gniew. Pamiątkowy Puchar trafił w ręce drużyny Orły Gronowo. Najlepszym zawodnikiem został Damian Górski, zaś najpiękniejszą bramkę zdobył Kacper Cyssewski. Uhonorowano także najlepszego kapitana, Łukasza Voglera.

Drzewo roku 2016
2015.11.09
-

Klub Gaja przyjmuje zgłoszenia do 6. edycji konkursu Drzewo Roku. Organizatorzy nie szukają drzew najstarszych, najwyższych, najgrubszych, najpiękniejszych, ani najrzadszych. Szukają natomiast drzew najbardziej kochanych, drzew z opowieścią, drzew, które pobudzają wyobraźnię i jednoczą ludzi.

Zabawa klubowa z Uniwersytetem
2015.11.09
-

W sobotę 7 listopada  odbyło się spotkanie integracyjne członków uniwersytetu III Wieku i  Klubu Seniora. Spotkanie miało na celu ukazanie osobom z Uniwersytetu III Wieku pomieszczenia, w którym mieści się Klub Seniora oraz jego zasobów, a także zachęcenie uczestników do dalszych, wspólnych spotkań.

Mistrzowie badmintona
2015.11.09
-

Szóstego listopada w hali Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie rozegrano mistrzostwa powiatu w grze drużynowej w badmintona. W zawodach wystartowało czternaście zespołów dziewcząt i chłopców w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu tczewskiego. Trzy tytuły mistrzów powiatu i jeden wicemistrzowski wywalczyły drużyny UKS Olimpii Gniew.

Inauguracja XXVIII Gniewskich Spotkań Kameralnych
2015.11.09
-

Piątego listopada w godzinach wieczornych w Sali Kameralnej zebrali się miłośnicy muzyki klasycznej. Zgromadzonych gości powitała dyrektor gniewskiej biblioteki Jadwiga Mielke, która przybliżyła zebranym historię spotkań.

Brąz dla Gogolewa
2015.11.09
-

Chłopięca drużyna z SPSK Gogolewo zajęła trzecie miejsce podczas powiatowych zawodów unihokeja. Gratulujemy!

Konkurs „Akcja bez nienawiści”
2015.11.06
-

Pracujesz z młodzieżą? Dostrzegasz problemy przemocy werbalnej, nietolerancji wobec „Innych”, rasizmu w Internecie i poza nim? Weź udział w Konkursie Kampanii Rady Europy „Bez nienawiści” w Polsce. Opracuj scenariusz zajęć, zrealizuj go z młodzieżą, a potem razem przeprowadźcie akcję w swoim otoczeniu! Twoja instytucja lub grupa zdobędzie certyfikat „Działamy bez nienawiści”, a Ty możesz wziąć udział w wizycie studyjnej w instytucjach europejskich.

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert
2015.11.06
-

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew ogłasza z dniem 6 listopada 2015 r. otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji następującego zadania publicznego Gminy Gniew: „Popularyzacja idei wolontariatu poprzez organizację Gniewskiej Gali Wolontariatu w grudniu 2015 r.”

Ogłoszenie o konsultacjach programów współpracy Gminy Gniew z organizacjami pozarządowymi
2015.11.06
-

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew zaprasza do udziału w konsultacjach projektów „Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Gniew z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na lata 2016 – 2019” oraz „Rocznego Programu Współpracy Gminy Gniew z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2016 rok”.

Czy mogę Cię prosić do tańca?
2015.11.06
-

Grupa taneczna Teenagdance zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty taneczne, które odbywać się będą w poniedziałki o godz. 16:30 w Sali Wystawowej Biblioteki.

GDDKiA informuje
2015.11.06
-

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Gdańsku przygotowała informacje o zimowym utrzymaniu dróg krajowych w sezonie 2015/2016. Szczegóły w załącznikach poniżej.

Włącz się w opracowanie LSR - wypełnij ankietę
2015.11.06
-

LGD Wstęga Kociewia przystępuje do kolejnego etapu prac na Lokalną Strategią Rozwoju, którego celem jest opracowanie Planu Komunikacyjnego.To nowe narzędzie wdrażania LSR, które ma zapewnić dwustronną komunikację na linii  LGD - lokalna społeczność.

Zostań "swoim szefem"
2015.11.06
-
Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie zaprasza do udziału w Pomorskim Dniu Przedsiębiorczości. Celem przedsięwzięcia jest promocja, zarówno indywidualnej działalności gospodarczej (IDG), jak również szeroko pojętej przedsiębiorczości.
Pracuj w Rolls-Royce
2015.11.06
-

Rolls-Royce jest światowym liderem produkcji systemów napędowych wykorzystywanych na lądzie, w morzu i powietrzu. Firma jest obecna na pięciu rynkach globalnych: lotnictwa cywilnego, lotnictwa obronnego, morskim, energetyki oraz energetyki jądrowej.  Aktualnie firma poszukuje praktykantów do działu finansowo-księgowego. Szczegóły w załączniku.

drukuj całą stronę

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.